Tłumaczenia
Żywiec

Dogadamycie świadczy wszystkim zainteresowanym mieszkającym w Żywcu tłumaczenia różnego typu dokumentów – także tych wymagających ogromnego profesjonalizmu oraz troski o każdy szczegół. Dlatego oferowane przez nas tłumaczenia przysięgłe wykonujemy w szybkim tempie, po korzystnej cenie i z możliwością przygotowania ich w wielu różnych językach. Do każdego zadania przystępujemy z odpowiednią skrupulatnością i uwagą.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Żywcu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wysoka jakość przekładów, natychmiastowa realizacja i niskie ceny – to wszystko powoduje, że bez obaw możesz przekazać nam tłumaczenia pisemne, przysięgłe czy biznesowe. Jeżeli Żywiec to miasto, w którym szukasz profesjonalistów - koniecznie zobacz przygotowaną przez nas ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Prawidłowo przygotowane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza bezbłędności, znacznego zaangażowania i znakomitych umiejętności. Dlatego każda współpracująca z nami osoba wykazuje dokładnie takie cechy.

Dokładna selekcja tłumaczy i dobór zgranego zespołu, umożliwia nam wykonywanie bezbłędnych przekładów w ponad pięćdziesięciu różnych językach. Nasze tłumaczenia zyskują uznanie wśród wielu klientów, którzy chętnie wracają do nas z następnymi zleceniami. Poza wysokim zaangażowaniem pracowników, cechujemy się również kompleksową ofertą, dzięki czemu wykonujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i biznesowe. Nasze zalety to wysoka jakość oraz gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które oferują tłumaczenia w Żywcu. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście na tej stronie internetowej.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każde zlecenie wycenimy dla Ciebie zupełnie za darmo i błyskawicznie (w niespełna 15 minut!). Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość przy pomocy formularza znajdującego na stronie lub zadzwonisz na wskazany numer. Jeśli zlecasz tłumaczenie tzw. „standardowe”, zaproponujemy Ci wycenę na podstawie ilości wyrazów umieszczonych w Twoim dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki temu będziemy mogli jak najlepiej i jak najsprawniej wycenić przekład. Najlepiej zrobić to za pomocą znajdującego się na stronie formularza, w którym możesz również dodać kilka dodatkowych wskazówek.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po skontaktowaniu się z nami otrzymasz zarówno cenę za realizację pełnego tłumaczenia, jak i informację o czasie, w którym nasi specjaliści mogą je dla Ciebie wykonać. Jeżeli zaakceptujesz nasze warunki, natychmiast rozpoczniemy jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego zamówienia przydzielamy specjalistę, którego kwalifikacje sprawdzą się najkorzystniej podczas pracy z konkretnym tekstem. Nasi tłumacze dysponują określonymi specjalizacjami, dlatego wielu z nich zajmuje się wyłącznie określonymi typami treści, dzięki czemu ciągle podnoszą swoje kompetencje oraz gwarantują wierność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy zlecenie zostanie w całości wykonane, w określonym wcześniej terminie otrzymasz od nas końcowy plik z tłumaczeniem. Poza tym, umieścimy go w Twoim Panelu Użytkownika, zaś osoby, które zamówiły tłumaczenia przysięgłe, dostaną ten sam dokument również pocztą tradycyjną. Jeśli tekst będzie wymagał dodatkowej korekty, zaproponujemy Ci pomoc naszego native speakera, który poprawi dany tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument wycenimy za darmo, zaproponujemy konkurencyjne warunki współpracy, wykonamy szybkie, a równocześnie świetnej jakości tłumaczenie. Z nami nie musisz się martwić, że przekład będzie niedokładny, lub nie uwzględni kluczowych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół realizuje różnego typu przekłady, także te wymagające specjalistycznego podejścia. Precyzyjnie zajmiemy się każdym dokumentem sądowym, świadectwem lub artykułem naukowym.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Oferujemy możliwość szybkiego przetłumaczenia wiadomości e-mail (do godziny), w ten sposób możesz szybko udzielić wymaganej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności konwersacji. Nasi specjaliści tłumaczą także strony internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, dobierzemy dla Ciebie tłumacza, który zna się na konkretnym temacie i w wyznaczonym dniu przyjedzie w określoną przez Ciebie lokalizację. Proponujemy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych szczególnych usług, która jest dostępna w szybkim czasie realizacji i konkurencyjnej cenie. Każda rozmowa może zostać zapisana i udostępniona w Panelu Klienta, istnieje możliwość jej kilkukrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku, gdy tłumacz nie sprosta zadaniu, niewystarczająco rozpatrując kontekst czy niuanse lingwistyczne znajdujące się w tekście, możemy zaproponować pomoc doświadczonego native speakera. Dokona on perfekcyjnej korekty przygotowanego tekstu, ponieważ rozumie nie tylko dany język, ale również bezbłędnie orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, nieraz wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

zapewniamy klientom najwyższy standard świadczonych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy oraz native speakerów.

300

to ilość klientów, którzy skorzystali z pomocy Dogadamycie. Te osoby bardzo często korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie rekomendując nas swoim bliskim.

25 000

liczba zrealizowanych zleceń pokazuje, jak znacznym zaufaniem darzą nas osoby powierzające nam przekład tekstów.

70 000 000

czyli liczba słów, które do dziś wystukali na klawiaturach nasi pracownicy w przypadku wszystkich zleceń pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail