Tłumaczenia
Żnin

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości tłumaczeń. Naszym klientom przebywającym w Żninie oferujemy także drobiazgowe i dopracowane tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia zrealizowane przez naszych tłumaczy powstają wyjątkowo szybko i terminowo.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Żninie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Wykonujemy m.in. idealne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych firm, jest nie tylko ekspresowa realizacja zleceń, ale także niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te potrzebujące fachowych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje również niesamowicie szybką, wręcz ekspresową, formę wykonywania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez wspaniałych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i branży, przez co do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najlepiej znające się na wybranych kwestiach. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie zgodna z charakterem i sensem oryginału. Domeną naszego przedsiębiorstwa to głównie precyzyjne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Żnin to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek oferujemy bezpłatną wycenę wszystkich zleceń. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z wiadomością o cenie oraz czasie zrealizowania tłumaczenia dostaniesz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeżeli preferujesz rozmowę, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Jeśli chodzi o klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci atrakcyjną cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej ocenić czas niezbędny do wykonania tłumaczenia oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, który jest tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz przesłać nam pliki w wielu rozmaitych formatach, a także wprowadzić kilka uwag w przeznaczonym na to polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj pół godziny na wiadomość o wycenie, a także o czasie, w jakim przekład zostanie zrealizowany. Jeżeli cena i termin będą dla Ciebie odpowiednie, nasi pracownicy szybko zabiorą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zadania wybierana jest osoba, która posiada największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Prześlemy je mailowo, a także opublikujemy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład również tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zadania. Dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami, zapewniającymi możliwość translacji tekstów w aż 50 różnych językach, mamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po całkowicie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz przekładu tekstu jakiejkolwiek strony internetowej? A może chcesz szybko przetłumaczyć maila? To żaden kłopot! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila otrzymasz już maksymalnie sześćdziesiąt minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie idealną osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, opisz temat spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza mającego doświadczenie w danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To wyjątkowo szybka, niedroga i łatwa forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie bezbłędnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą rozmowę można również nagrać na prośbę klienta, aby później mógł on ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku mamy na myśli edycję tekstów pod względem charakteru danego kraju czy regionu. Wykonuje ją nasz profesjonalny native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach lingwistycznych konkretnej kultury. Jeżeli chcesz dopasować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – również możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu kompetentnych, wyspecjalizowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba nieustannie wzrasta!

25 000

zleceń – tyle perfekcyjnie wykonanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, lingwistyczne bariery.

70 000 000

tyle wyrazów przetłumaczyli na ten moment nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, doskonale przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail