Tłumaczenia
Złotów

Dogadamycie gwarantuje wszystkim klientom mieszkającym w Złotowie tłumaczenia różnego typu tekstów – także tych wymagających ogromnego profesjonalizmu oraz dbałości o każdy element. Dlatego nasze tłumaczenia przysięgłe wykonujemy w ekspresowym czasie, po konkurencyjnej cenie i z opcją stworzenia ich w wielu różnych językach. Do każdego zadania przystępujemy z odpowiednią dokładnością i uwagą.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Złotowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wysoka jakość przekładów, konkurencyjne ceny oraz ekspresowa realizacja – wszystko to sprawia, że bez obaw możesz przekazać nam tłumaczenia pisemne, biznesowe czy przysięgłe. Jeżeli Złotów to miasto, w którym szukasz doświadczonych tłumaczy - koniecznie sprawdź przygotowaną przez nas ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Rzetelnie zrealizowane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza bezbłędności, znakomitych umiejętności i znacznego zaangażowania. Dlatego każda współpracująca z nami osoba wykazuje właśnie takie cechy.

Precyzyjna selekcja tłumaczy i dobór zgranego zespołu, pozwala nam realizację bezbłędnych przekładów w ponad 50 różnych językach. Nasze tłumaczenia znajdują uznanie wśród licznych klientów, którzy chętnie powracają do naszego biura z następnymi zleceniami. Poza wielkim zaangażowaniem pracowników, wyróżniamy się również kompleksową ofertą, dzięki czemu tworzymy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i biznesowe. Nasze zalety to wysoka jakość i gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które świadczą tłumaczenia w Złotowie. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każdy dokument wycenimy dla Ciebie całkowicie za darmo i błyskawicznie (w niespełna 15 minut!). Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza umieszczonego na stronie lub zadzwonisz na nasz numer. Jeśli powierzysz nam tłumaczenie tzw. „klasyczne”, zaoferujemy Ci wycenę na podstawie ilości słów umieszczonych w danym tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki temu będziemy mogli jak najlepiej i jak najsprawniej wycenić przekład. Najlepiej wykonać to za pomocą umieszczonego na tej witrynie formularza, w którym możesz również dodać kilka wskazówek lub dodatkowych informacji.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po kontakcie z naszym biurem otrzymasz zarówno cenę za wykonanie pełnego tłumaczenia, jak i informację o czasie, w którym nasi tłumacze mogą je dla Ciebie wykonać. Po zaakceptowaniu warunków, niezwłocznie rozpoczniemy jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego zlecenia wybieramy osobę, której kwalifikacje sprawdzą się najkorzystniej przy pracy z konkretnym tekstem. Nasi tłumacze dysponują określonymi specjalizacjami, dlatego wielu z nich zajmuje się wyłącznie określonymi typami treści, dzięki czemu nieustannie podnoszą swoje umiejętności i gwarantują staranność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy już wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, w określonym wcześniej terminie otrzymasz od nas końcowy plik z tłumaczeniem. Poza tym, umieścimy go w Twoim Panelu Klienta, zaś osoby, które zleciły nam tłumaczenia przysięgłe, dostaną ten sam dokument również listownie. Jeśli tekst będzie wymagał dodatkowej korekty, zaproponujemy Ci pomoc naszego native speakera, który skoryguje każdy tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument wycenimy za darmo, zaoferujemy atrakcyjne warunki współpracy, wykonamy ekspresowe, a jednocześnie świetnej jakości tłumaczenie. Z nami nie musisz się martwić, że przekład będzie niedokładny, lub nie uwzględni kluczowych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół wykonuje różnego rodzaju zlecenia, także te wymagające profesjonalnego podejścia. Precyzyjnie zajmiemy się każdym dokumentem sądowym, artykułem naukowym lub świadectwem.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Gwarantujemy możliwość natychmiastowego przetłumaczenia maili (do 60 minut), w ten sposób będziesz mógł szybko udzielić wymaganej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności komunikacji. Nasi specjaliści tłumaczą także różnego rodzaju witryny internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, wybierzemy dla Ciebie tłumacza, który zna się na konkretnym temacie i w wybranym dniu dojedzie we wskazaną przez Ciebie lokalizację. Proponujemy tłumaczenia ustne konsekutywne oraz symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych szczególnych usług, która jest dostępna w korzystnej cenie i błyskawicznym czasie realizacji. Każda konwersacja może zostać zapisana i udostępniona w Panelu Użytkownika, istnieje możliwość jej kilkukrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W sytuacji, gdy tłumacz nie podoła zadaniu, niewystarczająco uwzględniając kontekst czy niuanse lingwistyczne znajdujące się w tekście, możemy zaproponować usługę profesjonalnego native speakera. Dokona on perfekcyjnej korekty opracowanego tekstu, ponieważ rozumie nie tylko dany język, ale również bardzo dobrze orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, niejednokrotnie wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

gwarantujemy klientom najwyższy standard świadczonych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset zawodowych i kompetentnych tłumaczy oraz native speakerów.

300

to liczba klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z pomocy Dogadamycie. Te osoby wielokrotnie korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie polecając nas swoim znajomym.

25 000

liczba zrealizowanych zleceń informuje, jak znacznym zaufaniem darzą nas osoby powierzające nam przekład tekstów.

70 000 000

czyli liczba słów, które do tej pory wystukali na klawiaturach nasi specjaliści w przypadku wszystkich zleceń pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail