Tłumaczenia
Złotoryja

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem wysokiej jakości tłumaczeń. Naszym klientom mieszkającym w Złotoryi oferujemy także drobiazgowe i precyzyjne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia przygotowane przez naszych tłumaczy powstają niezwykle szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Złotoryi - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Tworzymy m.in. perfekcyjne jakościowo tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz przekłady szeroko związane z tematyką biznesową. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest nie tylko niezwykle szybka finalizacja zleceń, ale także atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te potrzebujące profesjonalnych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje także bardzo szybką, można powiedzieć, ekspresową, formę wykonywania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez doświadczonych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i branży, przez co do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najdokładniej orientujące się w konkretnych tematach. W ten sposób klient zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie tożsama z charakterem i sensem tekstu bazowego. Domeną naszej firmy to głównie dokładne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Złotoryja to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start oferujemy darmową wycenę każdego zlecenia. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z informacją o kosztach oraz terminie zrealizowania zlecenia dostaniesz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz lub, jeśli preferujesz rozmowę, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Gdy w grę wchodzi zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zasugerujemy Ci atrakcyjną cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej ocenić czas potrzebny na zrealizowanie przekładu oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, który jest tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz dostarczyć nam pliki w wielu rozmaitych formatach, jak również wprowadzić kilka uwag w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj 30 minut na wiadomość o wycenie, a także o czasie, w jakim przekład zostanie wykonany. Jeśli cena i czas będą Ci odpowiadały, nasi tłumacze natychmiastowo zabiorą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zadania delegowana jest osoba, posiadająca największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wyślemy je mailowo, jak również opublikujemy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmujemy się wszystkich zadań. Z uwagi na współpracę z doświadczonymi tłumaczami, zapewniającymi możliwość translacji tekstów w aż 50 rozmaitych językach, mamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po zupełnie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia tekstu jakiejkolwiek strony internetowej? A może chciałbyś bezzwłocznie przetłumaczyć maila? To żaden problem! Nasi tłumacze dadzą sobie radę ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila dostaniesz już maksymalnie godzinę po przesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie idealną osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybraną lokalizację, opisz tematykę spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza znającego się na danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To wyjątkowo szybka, niedroga i łatwa forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie bezbłędnie i w korzystnej cenie! Każdą rozmowę można także nagrać na życzenie klienta, aby później był w stanie ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku chodzi edycję tekstów pod względem charakteru konkretnego państwa czy regionu. Wykonuje ją nasz doświadczony native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w aspektach lingwistycznych danej kultury. Jeśli chcesz dopasować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – również możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu profesjonalnych, wyspecjalizowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas translacji. Ta liczba nieustannie wzrasta!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, językowe granice.

70 000 000

tyle słów przełożyli dotychczas nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, idealnie przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail