Tłumaczenia
Zielona Góra

Tłumaczenia przysięgłe odgrywają coraz większą rolę, dlatego świadczymy je w wielu językach. Poza tym, nasze tłumaczenia są realizowane sprawnie i na dogodnych warunkach. Podejmując współpracę z naszym biurem tłumaczeń, każdy klient z Zielonej Góry może mieć pewność, że przekład będzie wykonany na najwyższym poziomie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Zielonej Górze - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Przez różnorodność potrzeb naszych klientów, nasze usługi translatorskie są tak rozbudowane, aby wszyscy potrzebujący tłumaczeń pisemnych, przysięgłych i biznesowych znaleźli u nas to, czego oczekują. Gwarantujemy terminowość i korzystne ceny.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Z usług naszej firmy może skorzystać każdy klient, któremu zależy na ekspresowym i profesjonalnym tłumaczeniu, niezależnie od tego, jaką reprezentuje branżę. Współpracujący z nami tłumacze, to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią zrobić tłumaczenie przysięgłe i każde inne na 50 języków. Jednocześnie są w stanie poradzić sobie nawet z fachowym słownictwem i licznymi niuansami.

Ponadto każde zlecenie, jakiego się podejmujemy jest wykonane z dbałością o wszystkie szczegóły i przede wszystkim, terminowo, niezależnie od pory dnia i daty. Wszystkie swoje usługi wykonujemy zdalnie i jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, dlatego współpracę z nami może rozpocząć każda osoba z Zielonej Góry.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Prace nad tłumaczeniem rozpoczynają się od niezobowiązującej i darmowej wyceny, która powstaje w 15 minut od kontaktu telefonicznego albo przesłania formularza. Przy zwykłych tłumaczeniach oferujemy klientom korzystne rozliczenie na podstawie zawartości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby uzyskać dokładną cenę za tłumaczenie, klient powinien podesłać przez formularz na stronie konkretny dokument. Został on tak skonstruowany, aby można było dołączyć plik w dowolnym formacie i dopisać dodatkowe uwagi.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Na podstawie przesłanych danych, ustalamy konkretną cenę i termin, które odsyłamy mailem. Po tym, jak klient zaakceptuje przesłane do niego warunki tłumaczenia, zamówienie jest przekazane do realizacji.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Tekst klienta jest dostarczony do tłumacza, który ma kompetencje, aby robić przekład konkretnych treści i dokumentów branżowych dobrze i na czas.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W terminie wyznaczonym na początku współpracy jest przygotowany przekład, po czym dostarczamy go zamawiającemu. Tłumaczenia zwykłe klient otrzymuje drogą elektroniczną i może je pobrać poprzez Panel Klienta, z kolei tłumaczenia przysięgłe dostaje pocztą. Poza tym można skorzystać z wiedzy native speakera i zlecić dodatkową korektę przekładu.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Perfekcyjnie przygotowani do swojej pracy tłumacze poradzą sobie z każdym zleceniem. Posiadają potężną wiedzę na temat stosowanych w określonych branżach zabiegów językowych, dzięki czemu przekłady w ich wydaniu są rzetelne. Zlecenia są w korzystnych cenach, a klient dostaje je terminowo.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje przekładu umowy, dokumentacji urzędowej, czy sądowej, poradzimy sobie z każdym tekstem specjalistycznym. Tłumacz, do którego trafia określona treść zna się na swojej pracy i wie, w jaki sposób zrobić przekład, by ten był wierny oryginałowi.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W bardzo krótkim czasie przetłumaczymy każdą stronę internetową albo korespondencję. Translacja maili trwa 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli tłumacz jest potrzebny do zrobienia dobrego przekładu ustnego, nasi specjaliści dojeżdżają w dowolną lokalizację, którą poda klient.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Kiedy realizujemy tłumaczenie zapisów rozmowy telefonicznej, możemy ją nagrać i umieścić na Panelu Klienta. W ten sposób, zamawiający przekład może w każdej chwili przesłuchać nagranie ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Pomoc native speakera może się okazać nieoceniona, jeżeli specyfika języka danego dokumentu wymaga, aby przekład był zrobiony perfekcyjnie z uchwyceniem wszystkich niuansów. Tak przeprowadzona korekta to nie tylko sprawdzenie pod kątem poprawności stosowanego języka, ale również kontekstu wypowiedzi.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

Napływające do nas zlecenia są realizowane przez 700 native speakerów i tłumaczy z dużymi kompetencjami.

300

Tłumaczenia swoich dokumentów powierzyło nam 25 000 klientów.

25 000

Liczba zrealizowanych przez nas zleceń przekroczyła 100 000.

70 000 000

Nasze przekłady pisemne obejmują 70 000 000 słów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail