Tłumaczenia
Zgorzelec

Dobra jakość i szybkość realizacji – to elementy, które wyróżniają nas na rynku przedsiębiorstw translatorskich funkcjonujących w Zgorzelcu. Nasze tłumaczenia przysięgłe realizujemy nie tylko szybko, ale także z pełnym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym czasie, ale także na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Zgorzelcu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Paleta naszych usług to między innymi wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz rozmaite przekłady pisemne. Nasze cechy to intratne warunki współpracy i niezwykle szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z największych cech Dogadamycie jest oferowanie szybko i fachowo wykonanych przekładów, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy tworzą ekspresowe tłumaczenia, które pomimo niedługiego czasu realizacji, każdorazowo wykonywane są z niesamowitą pieczołowitością i uwagą. Działamy w trybie ciągłym, dlatego przygotowujemy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia zawsze na czas.

W naszej ofercie możesz znaleźć tłumaczenia tekstów różnego rodzaju w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, dlatego przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne rodzaje tekstów potrzebują najróżniejszych umiejętności i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów zawsze typujemy osoby o odpowiednich kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Zgorzelec jest miastem, w którym szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim przystąpimy do wykonania zlecenia, na pewno chciałbyś wiedzieć, jakie będą dokładne koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy potencjalnym klientom możliwość wyceny wszystkich tekstów – całkowicie bezpłatnie, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez żadnych zobowiązań. Tzw. tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są zazwyczaj wyceniane pod względem liczby słów w danym tekście, co stanowi bardzo korzystne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu otrzymania dokładnej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do przekładu. Należy to zrobić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala na przesłanie plików w różnych formatach, a w specjalnym polu można załączyć inne informacje na temat zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i szacujemy, jak szybko będziemy w stanie zapewnić Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do charakteru zlecenia tłumacz niezwłocznie zacznie pracować nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonany przekład wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, wszystkie teksty można poprawić. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u doświadczonego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy zawsze zupełnie darmowo, zapewniając jednocześnie wyjątkowo korzystne warunki współpracy: niskie ceny, przekład wyjątkowo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i ekspresowe wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najlepszą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się także profesjonalnym tłumaczeniem więcej wymagających tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą także tłumaczenia witryn internetowych dowolnego rodzaju, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (przygotowujemy je w maksymalnie 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli szukasz tłumacza znającego się na konkretnej branży, który przyjedzie w umówione przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy translacje ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dopasujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa niezwykle szybka i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli dany przekład nie wpisał się w kontekst czy grono odbiorców do którego ma być skierowany, proponujemy również wprowadzenie korekt do stworzonego już tekstu. Korekty dokona nasz native speaker, który najlepiej zna występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy realizowany tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas - na pewno nie pożałujesz!

25 000

zleceń – nieustannie podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do realizowanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli liczba słów, które dotychczas zostały przetłumaczone we wszystkich przygotowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail