Tłumaczenia
Zdzieszowice

Każde tłumaczenie przysięgłe potrzebuje solidnego zrealizowania. Jeśli nie chcesz mieć wątpliwości co do jakości tłumaczenia, zachęcamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych cenowo, bardzo szybkich i zawsze profesjonalnych usług. Tłumaczenia wykonane przez Dogadamycie to gwarancja najwyższej jakości. Nasza oferta to najlepsza oferta w Zdzieszowicach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Zdzieszowicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, wykonujemy na sto procent. Z tego powodu tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na korzystnych dla kontrahenta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i terminu wykonania.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki bardzo dużej grupie kooperujących z nami osób, oferujemy realizację przekładów w ponad pięćdziesięciu językach. Nasi translatorzy to osoby posiadające konkretną wiedzę, wykształcenie, jak również doświadczenie, często także w kontekście kultury i charakteru kraju, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności lingwistyczne sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku usług translatorskich.

Profesjonalizm tłumaczy przekłada się również na szybkość wykonywania zleceń. Wiele z nich jest realizowanych w tempie błyskawicznym, ponieważ mamy świadomość tego, że naszym kontrahentom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, z tego powodu w przypadku każdego zlecenia ustalamy ilość czasu potrzebnego na jego wykonanie. Zdzieszowice to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początku powinniśmy dowiedzieć się trochę więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najdokładniej je wycenić. Jeśli jest to tzw. przekład klasyczny, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za ilość wyrazów, które mamy przełożyć. Taka opcja jest bardzo atrakcyjna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To całkowicie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Najlepsza wycena to taka, która ma na względzie charakter całego zlecenia. Dlatego powinieneś przesłać nam każdy tekst, wymagający tłumaczenia, za pomocą specjalnego formularza na stronie. Po to, abyśmy uczciwie określili cenę usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wtedy, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Uwzględnimy w nim koszt oraz czas, który będzie potrzebny na zrealizowanie tłumaczenia. Kiedy nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Ustalimy osobę, która jak najprędzej rozpocznie wykonywanie tłumaczenia. Nasi tłumacze to osoby, które posiadają swoje specjalności, zatem w przypadku np. dokumentów czy umów, każdorazowo wyznaczamy tłumaczy mających pojęcie o danym temacie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień prześlemy Ci wykonane tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pośrednictwem panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – dodatkowo tradycyjną pocztą. Ponadto, wszystkie zamówione teksty może poprawić nasz native speaker, który weźmie pod uwagę niuanse danego języka, grupę docelową danego tekstu itd. – zależnie od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zrealizujemy przekłady rozmaitego rodzaju tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w pełnym zaangażowania zespole – dzięki temu nasze tłumaczenia są zawsze wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wśród naszych translatorów znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przełożymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się także przełożenia witryn internetowych o każdej treści. Oprócz tego, ekspresowo oddajemy przekłady maili (w nie więcej niż 60 minut), przez co klient ma gwarancję, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Różne sytuacje potrzebują czasem pomocy tłumacza. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć przekładów ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie potrzeby, nasz translator dojedzie w wyznaczone miejsce spotkania biznesowego. Zapewnimy także obecność osoby, mającej pojęcie o danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, sposobność nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w konkurencyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielowymiarowych usług, oferujemy także możliwość korekty stworzonego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu konkretnego kraju lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja realizowana jest przez naszych native speakerów, którzy doskonale orientują się w rozmaitego typu lingwistycznych kwestiach i mają obfite doświadczenie w posługiwaniu się konkretnym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia realizują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak wiele osób postanowiło do tej pory wybrać właśnie nasze biuro. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest satysfakcja naszych kontrahentów. Dlatego każde następne zadanie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które na ten moment przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki ich ciężkiej pracy i profesjonalizmowi, biuro tłumaczeń Dogadamycie nieustannie pozyskuje zaufanie kolejnych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail