Tłumaczenia
Zamość

Wszystkie przygotowane przez nasze biuro tłumaczenia to przekłady wysokiej jakości, całkowicie wpisujące się w zakres tak istotnych dokumentów. Jesteśmy marką gwarantującą natychmiastową realizację zleceń, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” przekłady wykonywane w aż pięćdziesięciu różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Zamościu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Rozumiemy, jak znacząca jest terminowość i atrakcyjna stawka za tłumaczenie. W związku z tym przygotowana przez nas oferta adresowana do klientów mieszkających w Zamościu uwzględnia szeroki zakres usług. Jesteśmy biurem, które może zaproponować nie tylko standardowe tłumaczenia pisemne, ale także tłumaczenia przysięgłe i biznesowe. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą pełną ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dobra firma realizująca usługi translatorskie musi charakteryzować się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jesteśmy tego świadomi, dlatego w naszym zespole pracują tłumacze o wysokich kompetencjach, posługujący się pięćdziesięcioma językami. Dzięki tak szerokiemu zakresowi możliwości, każda zainteresowana osoba znajdzie u nas oczekiwaną pomoc.

W wielu przypadkach ogromną wagę odgrywa termin realizacji, dlatego oferowane przez nas tłumaczenia są wykonywane w sposób natychmiastowy. Nasi specjaliści starannie wykonują każde zlecenie, także tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe, w których tak istotna jest dbałość o każdy niuans i szczegół uwzględniony w tekście. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet szczególnie trudnego zadania. Jeżeli szukasz profesjonalnego biura tłumaczeń w Zamościu – napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie zobowiązuje! Jeśli jest to tłumaczenie klasyczne, oferujemy naszym klientom rozwiązanie oparte na rozliczeniu na podstawie liczby słów w wysłanym do nas dokumencie. Jest to bardzo skuteczna i wiarygodna dla obu stron alternatywa. Chcesz dostać wycenę mailowo w ciągu 15 minut? Napisz do nas za pomocą formularza na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W przygotowanym przez nas formularzu jest również możliwość dołączenia plików (w każdym formacie). Prześlij nam tekst i ewentualne uwagi w specjalnym miejscu umieszczonym w formularzu. Dzięki temu szybko wycenimy Twoje zlecenie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Następny krok należy do nas. Jak najszybciej prześlemy Ci maila, w którym poznasz czas niezbędny do stworzenia przekładu. Poznasz także ostateczną cenę. Jeżeli zgodzisz się na warunki, przystąpimy do kroku czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie wybrany do tego zadania tłumacz przygotuje Twoje zlecenie w ustalonym terminie. Gwarantujemy wysoką jakość przekładu, ponieważ wiemy, jak istotny w komunikacji jest każdy niuans językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Przetłumaczony tekst otrzymasz na maila. Znajdziesz go także w Twoim Panelu Klienta. Klienci, którzy zamawiają u nas tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również tekst za pomocą klasycznej poczty. Jeśli oczekujesz korekty tekstu, oferujemy pomoc naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument tłumaczymy błyskawicznie, ale też z ogromną dokładnością. Oprócz tego zapewniamy wszystkim klientom możliwość bezpłatnej wyceny zleceń, doskonałą jakość przekładów oraz bardzo konkurencyjną cenę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również realizacją tłumaczeń o profilu specjalistycznym, wymagających zaawansowanej wiedzy i zdolności lingwistycznych, czyli świadectw, umów, artykułów naukowych czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Idziemy z duchem czasu i doskonale zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenia maili nie mogą czekać pół dnia. Dlatego przekład maili sporządzamy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Ponadto, przetłumaczymy każdą witrynę internetową, niezależnie od jej zawartości.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Przyjedziemy w ustalone przez Ciebie miejsce. Nasi kompetentni specjaliści mogą tłumaczyć zarówno konsekutywnie, jak i symultanicznie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy również korzystne cenowo i błyskawiczne w realizacji tłumaczenia połączeń telefonicznych. Wszystkie rozmowy możemy nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty mogą zostać poprawione przez naszego native speakera, który świetnie zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe danego kraju, dlatego jak najlepiej odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi tłumacze i native speakerzy to osoby kompetentne i posiadającewysokie zdolności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy zapewniać znakomity poziom usług.

300

już tyle osób skorzystało z naszych usług. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z naszym biurem.

25 000

otrzymaliśmy już taką ilość zleceń na profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia.

70 000 000

ta imponująca liczba to suma wyrazów, które napisaliśmy do tej pory w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail