Tłumaczenia
Zambrów

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się głównie przygotowywaniem wysokiej jakości tłumaczeń różnego typu tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których gwarantujemy wysokie umiejętności lingwistyczne i obszerną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest wyjątkowo szeroki – tłumaczenia przygotowujemy w aż 50 różnych językach. Funkcjonujemy również w Zambrowie!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Zambrowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najszybciej jak to możliwe i profesjonalnie tworzymy doskonałe tłumaczenia tekstów różnego typu. Nasi tłumacze to profesjonaliści zajmujący się także tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam powierzysz zostaną bardzo szybko przetłumaczone przez naszych lingwistycznych specjalistów. Co więcej, wszystko to oferujemy w atrakcyjnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – wszystkie zlecenia są skrupulatnie analizowane przez nasz zespół, natomiast do zrealizowania konkretnego tłumaczenia przydzielamy osobę, która najdokładniej zna się na konkretnej tematyce oraz dziedzinie. Tłumaczenia, które udostępniamy klientom cechują się wysoką jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy grono zaufanych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Jeżeli Zambrów to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie zyskują Państwo pewność, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe zostaną przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami dzięki podanemu na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie przygotowany formularz. Klasyczne tłumaczenia są zazwyczaj rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Dokładna wycena ma miejsce jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu 30 minut. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś przesłać nam tekst, który jest przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w dowolnym formacie, a także zamieścić uwagi w odpowiednim polu znajdującym się w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy pełne informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę oraz oszacujemy, jak długo będzie trwało zrealizowanie konkretnego zadania. Jeśli nasza oferta zostanie zatwierdzona przez klienta, przechodzimy do etapu realizacji.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz tłumacz rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym terminie. Każdorazowo jest to osoba, której umiejętności najlepiej pasują do profilu danego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

We wcześniej ustalonym czasie udostępniamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, publikując go równocześnie w jego panelu Klienta. Oprócz tego, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane również pocztą, a docierają do klientów na przełomie kilku dni. Każde zlecenie może zostać poddane dodatkowej korekcie (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie tłumaczenia wychodzące spod pióra naszych tłumaczy charakteryzują się najwyższą jakością i dokładnym przekładem, uwzględniającym specyfikę oraz specyfikę danego języka. Wszystkie zlecenia zrealizujemy bezzwłocznie, niezawodnie i po przeprowadzeniu zupełnie darmowej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego rodzaju tłumaczeniach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w przeciągu godziny! Mamy świadomość, że płynna komunikacja jest ważna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i przesyłamy je do klienta jak najszybciej. Oprócz tego, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkiego typu witryn internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – możesz na nas liczyć. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy wsparcie tłumacza mającego doświadczenie w określonej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej rozmowy w obcym języku – służymy pomocą! Poza bieżącym tłumaczeniem i atrakcyjną ceną, dajemy również możliwość nagrania danej konwersacji i późniejszego odsłuchiwania jej dzięki panelowi Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać korekcie, wykonywanej przez profesjonalnego native speakera. Celem korekty jest w głównej mierze dostosowanie treści do grupy odbiorców danej branży czy tematyki (na przykład w kontekście kulturowym konkretnego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

grono naszych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dbają o wypracowanie jak najlepszych jakościowo tłumaczeń.

300

użytkowników – kontrahenci Dogadamycie, którzy skorzystali z naszych usług (w wielu przypadkach niejednokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń zrealizowaliśmy do tej pory wraz z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się również Twoim!

70 000 000

słowa, które do tej pory napisaliśmy w ramach naszych tłumaczeń. Ta niewiarygodna liczba pokazuje, jak wielkie jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail