Tłumaczenia
Zakopane

Dogadamycie świadczy wszystkim zainteresowanym mieszkającym w Zakopanem tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów – również tych wymagających ogromnego profesjonalizmu oraz troski o każdy detal. Dlatego nasze tłumaczenia przysięgłe dostarczamy w ekspresowym tempie, po niskiej cenie i z opcją wykonania ich w wielu różnych językach. Do wszystkich zadań przystępujemy z odpowiednią dokładnością i uwagą.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Zakopanem - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Atrakcyjne ceny, najwyższa jakość przekładów oraz natychmiastowa realizacja – wszystko to sprawia, że bez obaw możesz powierzyć nam tłumaczenia pisemne, przysięgłe czy biznesowe. Jeżeli Zakopane to miasto, w którym szukasz profesjonalistów - koniecznie zobacz naszą ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Rzetelnie przygotowane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza perfekcji, znakomitych umiejętności oraz znacznego zaangażowania. Dlatego wszystkie współpracujące z nami osoby wykazują dokładnie takie cechy.

Staranna selekcja tłumaczy i wybór świetnego zespołu, umożliwia nam wykonywanie wysokiej jakości przekładów w ponad 50 różnych językach. Nasze tłumaczenia zyskują uznanie wśród licznych klientów, którzy chętnie powracają do naszego biura z nowymi zleceniami. Poza ogromnym zaangażowaniem pracowników, odznaczamy się również zróżnicowaną ofertą, dzięki czemu wykonujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i biznesowe. Naszymi zaletami są wysoka jakość i gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które wykonują tłumaczenia w Zakopanem. Więcej informacji znajdziesz oczywiście na tej stronie internetowej.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każde zlecenie wycenimy dla Ciebie zupełnie bezpłatnie i błyskawicznie (zaledwie w 15 minut!). Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość przy pomocy formularza znajdującego na stronie lub zadzwonisz na wskazany numer. Jeżeli powierzysz nam tłumaczenie tzw. „klasyczne”, zaoferujemy Ci wycenę w oparciu o ilość wyrazów znajdujących się w danym dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki temu będziemy mogli dokładnie i błyskawicznie wycenić przekład. Najlepiej wykonać to za pomocą umieszczonego na stronie formularza, w którym możesz także umieścić kilka dodatkowych uwag.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po kontakcie z naszym biurem wyślemy do Ciebie zarówno cenę za wykonanie całego zlecenia, jak i informację o czasie, w którym nasi tłumacze mogą je dla Ciebie wykonać. Po zaakceptowaniu warunków, niezwłocznie rozpoczniemy jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego tłumaczenia wybieramy osobę, której umiejętności sprawdzą się najlepiej przy pracy z określonym tekstem. Nasi tłumacze dysponują określonymi specjalizacjami, dlatego wielu z nich zajmuje się wyłącznie określonymi rodzajami dokumentów, dzięki czemu ciągle rozwijają własne kwalifikacje i zapewniają rzetelność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy zlecenie będzie już przygotowane, w umówionym terminie otrzymasz od nas gotowy plik z tłumaczeniem. Poza tym, umieścimy go w Twoim Panelu Użytkownika, zaś osoby, które zleciły nam tłumaczenia przysięgłe, dostaną ten sam dokument również listownie. Jeżeli tekst będzie wymagał dodatkowej korekty, zaoferujemy Ci usługi naszego native speakera, który poprawi każdy tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst wycenimy za darmo, zaproponujemy konkurencyjne warunki współpracy, wykonamy szybkie, a jednocześnie świetnej jakości tłumaczenie. Z naszym biurem tłumaczeń nie musisz się martwić, że przekład będzie niedokładny, lub nie uwzględni ważnych niuansów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół wykonuje różnego rodzaju zlecenia, również te wymagające fachowego podejścia. Uważnie zajmiemy się każdym świadectwem, artykułem naukowym lub dokumentem sądowym.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Zapewniamy możliwość natychmiastowego przetłumaczenia maili (do 60 minut), w ten sposób możesz szybko udzielić oczekiwanej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności komunikacji. Nasi specjaliści tłumaczą także różnego rodzaju witryny internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, wybierzemy dla Ciebie tłumacza, który zna się na określonym temacie i w wyznaczonym czasie dojedzie w określoną przez Ciebie lokalizację. Świadczymy tłumaczenia ustne konsekutywne oraz symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych wyjątkowych usług, która jest dostępna w korzystnej cenie i szybkim czasie realizacji. Każda konwersacja może być zapisana i udostępniona w Panelu Klienta, istnieje możliwość jej wielokrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W sytuacji, gdy tłumacz nie podoła zleceniu, niedostatecznie uwzględniając kontekst czy szczegóły językowe znajdujące się w tekście, możemy zaproponować pomoc doświadczonego native speakera. Dokona on perfekcyjnej korekty przygotowanego tekstu, ponieważ zna nie tylko dany język, ale również trafnie orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, niejednokrotnie wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

gwarantujemy klientom wysoki standard oferowanych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset profesjonalnych i doświadczonych native speakerów oraz tłumaczy.

300

to ilość klientów, którzy skorzystali z usług Dogadamycie. Te osoby bardzo często korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie polecając nas swoim znajomym.

25 000

ilość wykonanych zleceń pokazuje, jak dużym zaufaniem darzą nas osoby powierzające nam przekład tekstów.

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory wystukali na klawiaturach nasi tłumacze w przypadku wszystkich przekładów pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail