Tłumaczenia
Żagań

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim przygotowywaniem najwyższej jakości tłumaczeń wszelkiego rodzaju tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których gwarantujemy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki – tłumaczenia realizujemy w aż 50 różnych językach. Działamy także w Żaganiu!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Żaganiu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Szybko i profesjonalnie przygotowujemy doskonałe tłumaczenia tekstów najróżniejszego typu. Nasi tłumacze to fachowcy zajmujący się również tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną bardzo szybko przetłumaczone przez naszych lingwistycznych specjalistów. Co więcej, wszystko to oferujemy w niskiej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to profesjonaliści – każde zlecenie jest dokładnie badane przez nasz zespół, natomiast do przygotowania konkretnego tłumaczenia dobieramy osobę, która najlepiej zna się na danej tematyce oraz dziedzinie. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy grono profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swym doświadczeniem i zdolnościami. Jeśli Żagań to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Oferujemy Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie zyskują Państwo pewność, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe zostaną przetłumaczone w jak najlepszy i jednocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Zwykłe tłumaczenia są zazwyczaj rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Dokładna wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Razem z wypełnionym formularzem powinieneś przesłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można wysłać go w jakimkolwiek formacie, jak również dodać uwagi w odpowiednim polu znajdującym się w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy wszystkie informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę oraz oszacujemy, ile czasu zajmie nam wykonanie konkretnego zlecenia. Jeżeli nasza oferta zostanie zatwierdzona przez klienta, rozpoczynamy realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz tłumacz rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w określonym czasie. Każdorazowo jest to osoba, której kompetencje najbardziej pasują do profilu konkretnego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie wysyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, umieszczając go równocześnie w jego panelu Klienta. Oprócz tego, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, a docierają do klientów na przełomie kilku dni. Wszystkie zamówienia mogą zostać poddane dodatkowej korekcie (przeprowadza ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie tłumaczenia, które wychodzą spod pióra naszych tłumaczy cechują się wysoką jakością i dokładnym przekładem, uwzględniającym specyfikę oraz specyfikę danego języka. Każde zlecenie wykonamy bezzwłocznie, niezawodnie i po dokonaniu zupełnie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje fachowe tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego typu tłumaczeniach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas przesłany, zostanie przetłumaczony już w ciągu godziny! Wiemy, że płynna komunikacja jest istotna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i przesyłamy je do klienta jak najszybciej. Oprócz tego, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkiego typu witryn internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – możesz na nas liczyć. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy wsparcie tłumacza mającego doświadczenie w określonej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej rozmowy w obcym języku – gwarantujemy pomoc! Poza bieżącym tłumaczeniem i atrakcyjną ceną, oferujemy również możliwość nagrania tejże rozmowy i późniejszego odsłuchiwania jej dzięki panelowi Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty można u nas poddać edycji, wykonywanej przez profesjonalnego native speakera. Celem korekty jest przede wszystkim dostosowanie treści do grupy odbiorców danej branży czy tematyki (na przykład w kontekście kulturowym określonego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dbają o stworzenie jak najlepszych jakościowo przekładów.

300

użytkowników – kontrahenci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (bardzo często niejednokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń zrealizowaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się także Twoim!

70 000 000

słowa, które do tej pory napisaliśmy w ramach naszych przekładów. Ta potężna liczba pokazuje, jak ogromne jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail