Tłumaczenia
Zabrze

Jeśli szukasz bezbłędnych i terminowych tłumaczeń w Zabrzu – zadzwoń do nas. Wszystkim Klientom gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, wykonane zgodnie z ustalonym wcześniej terminem. Tłumaczenia sporządzone przez naszych doświadczonych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z dużą dokładnością i zapewniają 100% zadowolenia.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Zabrzu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza korzystną ceną zapewniamy także szeroki zakres świadczonych usług, m.in. tłumaczenia pisemne, przysięgłe i biznesowe . Każde zlecenie zostanie wykonane z ogromną dokładnością i tak szybko, jak tego potrzebujesz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy oraz ich sporym umiejętnościom, możemy zagwarantować Państwu przekłady aż w 50 różnych językach. Tłumaczenia zawsze wykonujemy szybko, sprawnie i na czas. Nie boimy się złożonych wyzwań – każde zlecenie jest wykonywane w systemie ciągłym, dzięki czemu dajemy klientom pewność doskonałej usługi! Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób i firm, które szukają w Zabrzu pomocy rzetelnego tłumacza.

Wiedząc, jak istotny jest profesjonalizm i umiejętność bezbłędnego odwzorowania wydźwięku różnego typu tekstów, nasi tłumacze skupiają uwagę na każdym, nawet najmniejszym elemencie tłumaczonych artykułów. Ma to szczególne znaczenie – zwłaszcza w przypadku tłumaczeń przysięgłych. W naszym biurze zyskują Państwo pewność, iż każdy stworzony przekład charakteryzować się będzie starannością i wysoką jakością. Zaufało nam już wiele osób mieszkających w Zabrzu – Ciebie także zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Prześlemy Ci szczegółową wycenę już w ciągu 15 minut otwarcia Twojego maila wysłanego za pomocą formularza lub po rozmowie telefonicznej. Jeśli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry proponujemy dogodną dla klientów możliwość rozliczenia na podstawie liczby słów w tłumaczonym tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

By nasz zespół mógł przesłać Ci cenę, którą proponujemy za stworzenie konkretnego przekładu, wyślij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeżeli chcesz przekazać nam istotne zastrzeżenia, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków prześlemy Ci wiadomość z wyceną oraz czasem realizacji zlecenia. Jeśli nasza propozycja spotka się z Twoją akceptacją, rozpoczniemy proces realizacji tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wówczas jeden z naszych tłumaczy, posiadający odpowiednie kompetencje do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona tłumaczenie w ustalonym przez nas terminie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku pozostałych tekstów, przetłumaczony plik pojawia się w określonym terminie w specjalnym panelu oraz jest wysyłany wiadomością e-mail. Jeśli klient wymaga jeszcze większej precyzji, do korekty tekstów można zamówić profesjonalnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Doskonale przetłumaczymy każdy dokument, biorąc pod uwagę wszelkie szczegóły w tym jego ogólny przekaz. Charakteryzują nas niezwykle atrakcyjne ceny, połączone z dobrą jakością realizowanych tłumaczeń. Oprócz tego, bezpłatnie wycenimy każde zlecenie i wykonamy je w tempie ekspresowym.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zapewniamy perfekcyjne tłumaczenia dokumentów sądowych, świadectw, artykułów naukowych, umów biznesowych oraz wszystkich innych dokumentów, które wymagają rzetelnego i specjalistycznego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Przekazane maile tłumaczymy w niespełna godzinę, aby skutecznie wpisywać się w oczekiwania naszych klientów. To oczywiste, że nikt nie zamierza czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. Nie inaczej jest z witrynami internetowymi, które tłumaczymy w taki sposób, aby mogły prawidłowo działać w internecie.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia ustne, zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne. Nasi profesjonalni pracownicy dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy Państwu również tłumaczenie rozmów telefonicznych. Proces ten jest bardzo skuteczny i atrakcyjny cenowo. Każdą rozmowę można również nagrać i odtwarzać przy pomocy panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku każdego tekstu, możesz dodatkowo zamówić obsługę naszego profesjonalnego native speakera. Jesteśmy świadomi, że niektórzy tłumacze nie zawsze wywiązują się ze swoich zadań np. ze względu na niewystarczające odniesienie się do specyfiki danego kraju. Proponowani przez nas native speakerzy posługują się zarówno określonym językiem, jak i są zaznajomieni z tradycją tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają trafnej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

jest to liczba naszych profesjonalnych native speakerów i tłumaczy. Każdy nasz specjalista posiada odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu oferujemy tłumaczenia charakteryzujące się wysoką jakością.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z rezultatów współpracy. Zapraszamy również Ciebie do rozpoczęcia współpracy.

25 000

zleceń – tak olbrzymia liczba pracy świadczy o tym, że rynek wymaga wysokiej jakości tłumaczeń, które nasze biuro realizuje każdego dnia.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Codziennie pomagamy naszym klientom w sprawnej komunikacji, niezależnie od gatunku tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail