Tłumaczenia
Ząbki

Dobra jakość i szybkość realizacji – to elementy, które wyróżniają nas na rynku firm translatorskich funkcjonujących w Ząbkach. Nasze tłumaczenia przysięgłe realizujemy nie tylko ekspresowo, ale również z pełnym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym terminie, ale także na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Ząbkach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Paleta naszych usług to między innymi najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz najróżniejsze tłumaczenia pisemne. Nasze cechy to intratne warunki współpracy i bardzo szybki termin realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych atutów Dogadamycie jest oferowanie szybko i fachowo wykonanych przekładów, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze tworzą niezwykle szybkie tłumaczenia, które bez względu na krótki czas wykonania, zawsze wykonywane są z wyjątkową pieczołowitością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, przez co przygotowujemy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia zawsze w terminie.

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Angażujemy do pracy doświadczonych fachowców, przez co przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów potrzebują najrozmaitszych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych przekładów za każdym razem typujemy osoby o odpowiadających kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Ząbki jest miastem, w którym szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, na pewno chciałbyś wiedzieć, jakie będą dokładne koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy potencjalnym kontrahentom możliwość wyceny wszystkich tekstów – absolutnie darmowo, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez żadnych zobowiązań. Tzw. tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są zazwyczaj wyceniane pod względem liczby słów w danym tekście, co uchodzi za bardzo intratne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem otrzymania dokładnej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to uczynić za pomocą formularza umieszczonego na stronie, który pozwala na przesłanie plików w rozmaitych formatach, a w specjalnym polu można załączyć dodatkowe informacje na temat zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i szacujemy, w jakim czasie możemy zagwarantować Ci jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do charakteru zlecenia tłumacz niezwłocznie zacznie pracować nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonane tłumaczenie wysyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, wszystkie teksty można skorygować. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u doświadczonego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem zupełnie bezpłatnie, gwarantując jednocześnie wyjątkowo korzystne warunki współpracy: konkurencyjne ceny, tłumaczenie niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i ekspresowe wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najlepszą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się także fachowym przekładem trudniejszych tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres naszych usług wchodzą także tłumaczenia stron internetowych dowolnego typu, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (wykonujemy je w maksymalnie 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza mającego pojęcie o danej branży, który dotrze w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy translacje ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa niezwykle szybka i w niskiej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli konkretny przekład nie wpisał się w kontekst lub grono odbiorców do którego ma być przeznaczony, proponujemy także wprowadzenie korekt do istniejącego już tekstu. Edycji dokona nasz native speaker, który najlepiej zna występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst był zgodny z wymaganiami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas - na pewno nie pożałujesz!

25 000

zleceń – nieustannie podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do tworzonych przez nas przekładów. Dziękujemy!

70 000 000

czyli liczba słów, które dotychczas zostały przetłumaczone we wszystkich wykonanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail