Tłumaczenia
Września

Dogadamycie gwarantuje wszystkim klientom mieszkającym we Wrześni tłumaczenia różnego typu dokumentów – także tych wymagających dużego profesjonalizmu i troski o każdy element. Dlatego oferowane przez nas tłumaczenia przysięgłe dostarczamy w krótkim czasie, po korzystnej cenie i z możliwością przygotowania ich w wielu różnych językach. Do wszystkich zleceń podchodzimy z odpowiednią dokładnością i odpowiedzialnością.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia we Wrześni - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Niskie stawki, wysoka jakość przekładów oraz szybka realizacja – to wszystko powoduje, że bez obaw możesz powierzyć nam tłumaczenia pisemne, przysięgłe czy biznesowe. Jeżeli Września to miasto, w którym szukasz profesjonalistów - koniecznie zobacz przygotowaną przez nas ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Profesjonalnie wykonane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza bezbłędności, znacznego zaangażowania i znakomitych kompetencji. Dlatego wszystkie zatrudnione przez nas osoby wykazują dokładnie takie cechy.

Wnikliwa selekcja tłumaczy i dobór doświadczonego zespołu, pozwala nam wykonywanie wyjątkowo dobrych jakościowo przekładów w ponad pięćdziesięciu różnych językach. Nasze tłumaczenia zyskują uznanie wśród wielu klientów, którzy chętnie wracają do nas z kolejnymi zleceniami. Poza wysokim zaangażowaniem pracowników, odznaczamy się również kompleksową ofertą, dzięki czemu tworzymy tłumaczenia zwykłe, biznesowe i przysięgłe. Naszymi zaletami są wysoka jakość oraz gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które wykonują tłumaczenia we Wrześni. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każdy dokument wycenimy dla Ciebie zupełnie za darmo i błyskawicznie (w niespełna 15 minut!). Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza umieszczonego na stronie lub zadzwonisz na podany numer. Jeśli zlecasz tłumaczenie tzw. „klasyczne”, zaoferujemy Ci wycenę na podstawie ilości wyrazów znajdujących się w Twoim tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

W ten sposób będziemy mogli jak najlepiej i jak najsprawniej wycenić przekład. Najlepiej zrobić to za pomocą umieszczonego na stronie formularza, w którym możesz także dodać kilka wskazówek lub dodatkowych informacji.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po skontaktowaniu się z naszym biurem otrzymasz zarówno cenę za realizację całego tłumaczenia, jak i informację o czasie, w którym nasi specjaliści mogą je dla Ciebie wykonać. Po zaakceptowaniu warunków, niezwłocznie przystąpimy do realizacji zlecenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego przekładu przydzielamy specjalistę, którego kwalifikacje sprawdzą się najlepiej podczas pracy z konkretnym tekstem. Nasi tłumacze dysponują określonymi specjalizacjami, dlatego wielu z nich zajmuje się wyłącznie określonymi rodzajami dokumentów, dzięki czemu wciąż udoskonalają swoje kwalifikacje i gwarantują staranność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy zlecenie będzie już przygotowane, w umówionym terminie dostaniesz od nas końcowy plik z tłumaczeniem. Poza tym, zostanie on umieszczony w Twoim Panelu Użytkownika, zaś osoby, które zamówiły tłumaczenia przysięgłe, dostaną ten sam dokument również pocztą tradycyjną. Jeżeli tekst będzie wymagał dodatkowej korekty, zaoferujemy Ci pomoc naszego native speakera, który skoryguje dany tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst wycenimy za darmo, zaoferujemy korzystne warunki współpracy, wykonamy ekspresowe i równocześnie perfekcyjnej jakości tłumaczenie. Z nami nie musisz się martwić, że przekład będzie niedokładny, lub nie uwzględni ważnych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół wykonuje różnego typu zlecenia, również te wymagające technicznego podejścia. Skrupulatnie zajmiemy się każdym świadectwem, dokumentem sądowym lub artykułem naukowym.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Zapewniamy możliwość szybkiego przetłumaczenia maili (do 60 minut), w ten sposób będziesz mógł szybko udzielić wymaganej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności komunikacji. Nasi specjaliści tłumaczą także różnego rodzaju witryny internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, dobierzemy dla Ciebie tłumacza, który zna się na danym temacie i w wyznaczonym terminie przyjedzie we wskazaną przez Ciebie lokalizację. Zapewniamy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych szczególnych usług, która jest dostępna w atrakcyjnej cenie i ekspresowym czasie realizacji. Każda konwersacja może być nagrana i udostępniona w Panelu Klienta, istnieje możliwość jej kilkukrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W sytuacji, gdy tłumacz nie sprosta zadaniu, niewystarczająco rozpatrując kontekst czy niuanse językowe znajdujące się w tekście, możemy zaoferować usługę doświadczonego native speakera. Dokona on znakomitej korekty istniejącego tekstu, ponieważ zna nie tylko określony język, ale również bardzo dobrze orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, niejednokrotnie wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

gwarantujemy klientom wysoki poziom oferowanych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset zawodowych i doświadczonych tłumaczy oraz native speakerów.

300

to liczba użytkowników, którzy zdecydowali się skorzystać z pomocy Dogadamycie. Te osoby bardzo często korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie rekomendując nas swoim bliskim.

25 000

ilość zrealizowanych tłumaczeń pokazuje, jak wielkim zaufaniem darzą nas osoby powierzające nam przekład tekstów.

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory wystukali na klawiaturach nasi tłumacze w przypadku wszystkich przekładów pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail