Tłumaczenia
Wrocław

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe – naszym klientom zapewniamy krótkie terminy i korzystne ceny. Wykonujemy tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze cechują się skrupulatnością i wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje zadowolenie naszych klientów.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia we Wrocławiu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Dogadamycie podejmuje się tłumaczenia każdego rodzaju tekstów. Nasze usługi obejmują między innymi tłumaczenia pisemne, biznesowe i przysięgłe. Wykonujemy je zawsze kompetentnie i terminowo.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Tłumaczenia, w tym również przysięgłe, wykonujemy w trybie ekspresowym – w ponad 50 językach. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych i indywidualnych z Wrocławia. Wszystkie zlecenia wykonywane są zdalnie, dzięki czemu mają Państwa zapewnione maksimum wygody. Atutami naszych tłumaczy jest dokładność, skrupulatność i doświadczenie. Pracujemy niezależnie od dnia i godziny, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że tłumaczenie zostanie wykonane w wyznaczonym terminie.

Realizujemy każde zlecenie – nasi tłumacze specjalizują się we wszystkich rodzajach tłumaczeń. Doskonale wiemy, jak istotna jest specyfika i kontekst tłumaczenia – uwzględniamy wszystkie, nawet najdrobniejsze niuanse językowe. Mocną stroną Dogadamycie są tłumaczenia przysięgłe i biznesowe – zapewniamy idealną dokładność przekładu i ekspresowe tempo wykonania zlecenia.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Klient zamawia bezpłatną wycenę – jest ona niezobowiązująca. Jeśli w grę wchodzi klasyczne tłumaczenie, oferujemy rozliczenie uwzględniające ilość słów w tekście – jest to najkorzystniejszy cenowo wariant. Aby uzyskać więcej informacji o wycenie, należy skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem dostępnego na stronie www formularza – wycenimy tłumaczenie już w 15 minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby uzyskać wycenę zlecenia przesyłają Państwo pliki z tekstami do tłumaczenia za pośrednictwem formularza. Znajdą tam Państwo również miejsce na dodatkowe uwagi. Pliki mogą być w dowolnym formacie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Następnie my dokonujemy wyceny tłumaczenia. Informację o cenie i terminie wykonania przesyłamy do Państwa e-mailem. Po zaakceptowaniu warunków współpracy nasi tłumacze przystępują do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Przekłady różnych rodzajów dokumentów wykonywane są przez odpowiednich, szczególnie doświadczonych w danej dziedzinie tłumaczy. Konkretne zlecenie wykonuje dedykowany tłumacz.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Pliki z przekładem przesyłamy do Państwa w e-mailu, jeśli w grę wchodzą tłumaczenia przysięgłe – klient otrzymuje dokument pocztą w ciągu paru dni. Dodatkowo plik z tłumaczeniem umieszczamy w Panelu Klienta. Naszym klientom oferujemy również dodatkową korektę przeprowadzoną przez naszych native speakerów, będących doświadczonymi tłumaczami.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wysokiej jakości tłumaczenia tekstów uwzględniające ich specyfikę, kontekst i najdrobniejsze niuanse językowe. Nasze ceny są konkurencyjne, a terminy – najlepsze z możliwych. Atutem naszej oferty jest również darmowa wycena.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dokonujemy przekładów umów biznesowych, artykułów naukowych, dokumentacji sądowej i innych tekstów. Przekłady wykonywane są szybko i w pełni wiarygodnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy tłumaczenia stron www oraz e-maili. Wiadomości e-mail tłumaczymy w 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

wykonujemy we wskazanej przez Państwo lokalizacji. Mogą mieć Państwo pewność, że tłumacz wyznaczony do konkretnego zlecenia posiada bogate doświadczenie w danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Tłumaczenia rozmów telefonicznych, które mogą również zostać nagrane i umieszczone w Panelu Klienta – wówczas mogą Państwo do nich wrócić w każdej chwili. Rozmowy telefoniczne tłumaczymy błyskawicznie i w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Zdajemy sobie sprawę, że specyfika konkretnego tekstu, grono odbiorców czy charakter branży wymaga od tłumacza szczególnego doświadczenia i wiedzy. Oferujemy dodatkową korektę tekstów przeprowadzaną przez naszych tłumaczy będących native speakerami, aby mieli Państwo całkowitą pewność, że tłumaczenie wykonane jest idealnie, z uwzględnieniem kultury danego kraju czy regionu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumaczy pracuje dla nas każdego dnia. Cechują ich wysokie kompetencje, skrupulatność i duże doświadczenie w tłumaczeniu konkretnego rodzaju tekstów.

300

użytkowników zaufało nam, a co więcej, wielu z nich korzysta z usług Dogadamycie ponownie.

25 000

wykonanych zleceń – zapotrzebowanie na profesjonalne i nowoczesne usługi jest ogromne. Staramy się z każdym dniem podwyższać nasze kompetencje i dostosowywać się do Państwa oczekiwań.

70 000 000

tyle słów znalazło się w wykonanych przez nas dotychczas tłumaczeniach. Ułatwiamy porozumiewanie się każdemu, w ponad 50 językach świata.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail