Tłumaczenia
Wolsztyn

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości tłumaczeń. Naszym klientom przebywającym w Wolsztynie dostarczamy także drobiazgowe i dopracowane tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia wykonane przez naszych tłumaczy powstają ekspresowo i terminowo.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Wolsztynie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient wyszuka opcję dostosowaną do swoich wymagań. Tworzymy m.in. idealne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji, jest nie tylko ekspresowa finalizacja zleceń, ale także niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te wymagające fachowych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje także niesamowicie szybką, wręcz ekspresową, formę wykonywania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez wspaniałych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, mieści się w innej tematyce i dziedzinie, dlatego do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najlepiej znające się na danych kwestiach. W ten sposób kontrahent zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie zgodna z charakterem i sensem tekstu bazowego. Specjalność naszej firmy to głównie dokładne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Wolsztyn to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start oferujemy bezpłatną wycenę wszystkich zleceń. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z wiadomością o kosztach oraz czasie wykonania tłumaczenia dostaniesz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz lub, jeżeli preferujesz rozmowę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Jeżeli chodzi o zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci atrakcyjną cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej ocenić czas potrzebny na wykonanie przekładu oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, który jest przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz wysłać nam pliki w wielu dostępnych formatach, a także wprowadzić kilka uwag w przeznaczonym na to polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj pół godziny na wiadomość o wycenie, jak również o czasie, w którym przekład może zostać zrealizowany. Jeżeli cena i termin będą dla Ciebie odpowiednie, nasi pracownicy szybko wezmą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zlecenia delegowana jest osoba, posiadająca największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Prześlemy je mailowo, a także zamieścimy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zlecenia. Z uwagi na współpracę z doświadczonymi tłumaczami, zapewniającymi możliwość tłumaczenia tekstów w aż 50 rozmaitych językach, posiadamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po całkowicie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia tekstu dowolnej strony internetowej? A może chciałbyś szybko przetłumaczyć maila? To żaden problem! Nasi translatorzy dadzą sobie radę ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila otrzymasz już maksymalnie godzinę po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – wyślemy do Ciebie idealną osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, określ tematykę spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza mającego doświadczenie w danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, tania i łatwa forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie bezbłędnie i w korzystnej cenie! Każdą rozmowę można również nagrać na życzenie klienta, aby potem był w stanie ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku chodzi edycję tłumaczeń pod kątem charakteru danego kraju czy regionu. Realizuje ją nasz doświadczony native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach językowych danej kultury. Jeżeli chcesz dopasować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – także jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu profesjonalnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba nieustannie wzrasta!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, językowe bariery.

70 000 000

tyle wyrazów przełożyli na ten moment nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, doskonale przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail