Tłumaczenia
Włodawa

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem wysokiej jakości tłumaczeń. Naszym klientom przebywającym we Włodawie oferujemy także drobiazgowe i dopracowane tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia zrealizowane przez naszych tłumaczy powstają ekspresowo i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia we Włodawie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dostosowaną do swoich potrzeb. Przygotowujemy m.in. doskonałe jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady szeroko związane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych firm, jest nie tylko bardzo szybka finalizacja zleceń, ale również niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych tłumaczy – w tym te wymagające fachowych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje także bardzo szybką, można powiedzieć, ekspresową, formę wykonywania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą wspaniałych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest jedyne w swoim rodzaju, mieści się w innej tematyce i branży, dlatego do zleceń zawsze wybierane są osoby najdokładniej orientujące się w konkretnych kwestiach. W ten sposób klient zyskuje pewność, że oddana treść będzie zgodna z charakterem i sensem oryginału. Specjalność naszego biura to przede wszystkim dokładne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Włodawa to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start możemy zaoferować nieodpłatną wycenę wszystkich zleceń. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z wiadomością o kosztach oraz terminie wykonania tłumaczenia otrzymasz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeżeli wolisz porozmawiać, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Jeśli chodzi o zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zasugerujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej ocenić czas niezbędny do zrealizowania tłumaczenia oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, który jest przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz wysłać nam pliki w wielu rozmaitych formatach, jak również wprowadzić kilka uwag w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj trzydzieści minut na informację o wycenie, a także o terminie, w jakim przekład może zostać wykonany. Jeśli kwota i termin będą Ci odpowiadały, nasi pracownicy szybko zabiorą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zlecenia wybierana jest osoba, która posiada najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Prześlemy je mailowo, jak również umieścimy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zlecenia. Dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość tłumaczenia tekstów w aż pięćdziesięciu różnych językach, mamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz przekładu tekstu jakiejkolwiek strony internetowej? A może chciałbyś szybko przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi tłumacze poradzą sobie ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila dostaniesz już maksymalnie 60 minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – wyślemy do Ciebie idealną osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Określ wybrane miejsce, opisz temat spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza znającego się na konkretnej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, tania i prosta forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w korzystnej cenie! Każdą rozmowę można także nagrać na życzenie klienta, aby potem mógł on ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku mamy na myśli korektę tłumaczeń pod kątem specyfiki konkretnego państwa czy regionu. Realizuje ją nasz profesjonalny native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w aspektach językowych danej kultury. Jeśli chcesz dopasować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – również możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu profesjonalnych, wyspecjalizowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów podjęło decyzję o stałej współpracy z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba stale rośnie!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, językowe granice.

70 000 000

tyle słów przełożyli na ten moment nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, doskonale przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail