Tłumaczenia
Włocławek

Jeżeli szukasz bezbłędnych i terminowych tłumaczeń we Włocławku – skontaktuj się z nami. Świadczymy tłumaczenia na najwyższym poziomie i gwarantujemy ekspresowy czas ich realizacji. Tłumaczenia stworzone przez naszych wykwalifikowanych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z wielką starannością i zapewniają 100% satysfakcji.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia we Włocławku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza korzystną ceną zapewniamy także obszerny zakres wykonywanych usług, m.in. tłumaczenia pisemne, biznesowe i przysięgłe. Każde zlecenie będzie wykonane z ogromną dokładnością i tak szybko, jak tego wymagasz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy i ich szerokim umiejętnościom, możemy zagwarantować Państwu przekłady aż w 50 różnych językach. Tłumaczenia zawsze realizujemy szybko, sprawnie i na czas. Nie boimy się wymagających zadań – wszystkie zlecenia są wykonywane w systemie ciągłym, dzięki czemu dajemy klientom pewność wzorcowej usługi! Naszą ofertę adresujemy do wszystkich firm i osób, które szukają we Włocławku pomocy profesjonalnego tłumacza.

Wiedząc, jak znaczący jest profesjonalizm oraz zdolność poprawnego odwzorowania wydźwięku różnego typu tekstów, nasi tłumacze skupiają uwagę na każdym, nawet najdrobniejszym elemencie tłumaczonych dokumentów. Ma to niezwykłe znaczenie – zwłaszcza w przypadku tekstów takich jak tłumaczenia przysięgłe. U nas zyskują Państwo gwarancję, iż każdy zrealizowany przekład charakteryzować się będzie znakomitą jakością i starannością. Zaufało nam już wiele osób mieszkających we Włocławku – Ciebie również zapraszamy do współpracy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przekażemy Ci precyzyjną wycenę w zaledwie 15 minut otrzymania Twojego maila wysłanego za pomocą formularza lub po kontakcie telefonicznym. Jeżeli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry proponujemy ciekawą dla klientów opcję rozliczenia na zasadzie liczby słów w tłumaczonym dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby nasz zespół mógł przesłać Ci cenę, którą proponujemy za stworzenie danego tłumaczenia, prześlij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeśli zamierzasz przekazać nam istotne zastrzeżenia, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków wyślemy Ci wiadomość z wyceną oraz czasem realizacji zlecenia. Jeśli nasza propozycja spotka się z Twoją akceptacją, przystąpimy do wykonania tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Następnie jeden z naszych tłumaczy, posiadający stosowne kwalifikacje do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona przekład w określonym przez nas terminie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku pozostałych zleceń tekstowych, gotowy plik pojawia się w umówionym terminie w dedykowanym panelu oraz jest wysyłany w postaci wiadomości elektronicznej. Jeżeli zamawiający wymaga jeszcze większej dokładności, do przekładu tekstów można zamówić zawodowego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Świetnie przełożymy na język obcy każdy dokument, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse w tym jego ogólny profil. Charakteryzują nas bardzo korzystne ceny, połączone z dobrą jakością realizowanych tłumaczeń. Oprócz tego, bezpłatnie wycenimy wszystkie zlecenia i wykonamy je w tempie ekspresowym.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Gwarantujemy perfekcyjne tłumaczenia dokumentów sądowych, umów biznesowych, artykułów naukowych, świadectw i pozostałych dokumentów, które wymagają fachowego i szczegółowego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Wszystkie maile tłumaczymy w niespełna godzinę, aby skutecznie wpisywać się w potrzeby naszych klientów. To oczywiste, że nikt nie zamierza czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. W przypadku stron internetowych, przetłumaczymy każdy ich rodzaj tak, aby skutecznie działały w sieci i odpowiadały wymogom narzuconym przez użytkowników.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasza oferta zawiera również tłumaczenia ustne, zarówno konsekutywne, jak i symultaniczne. Nasi profesjonalni pracownicy dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy również tłumaczenie rozmów telefonicznych. Proces ten jest wyjątkowo sprawny oraz korzystny cenowo. Każdą rozmowę można również nagrać i odtwarzać przy pomocy panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku każdego tekstu, możesz dodatkowo zamówić usługi naszego doświadczonego native speakera. Jesteśmy świadomi, że pewni tłumacze nie zawsze wywiązują się ze swoich zadań np. ze względu na niewystarczające odniesienie się do specyfiki danego kraju. Proponowani przez nas native speakerzy posługują się zarówno wybranym językiem, jak i są zaznajomieni z kulturą tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają trafnej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

jest to liczba naszych doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Każdy nasz pracownik posiada duże kompetencje, dlatego oferujemy tłumaczenia wysokiej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych klientów, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z rezultatów współpracy. Zapraszamy również Ciebie do rozpoczęcia współpracy.

25 000

zleceń – tak imponująca liczba zleceń mówi o tym, że rynek wymaga wysokiej jakości tłumaczeń, które nasza firma realizuje każdego dnia.

70 000 000

taką liczbę słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Codziennie pomagamy naszym klientom w sprawnej komunikacji, niezależnie od gatunku tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail