Tłumaczenia
Wieliczka

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim tworzeniem wysokiej jakości tłumaczeń wszelkiego typu tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których zapewniamy wysokie umiejętności lingwistyczne i obszerną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest wyjątkowo szeroki – tłumaczenia wykonujemy w aż 50 różnych językach. Funkcjonujemy również w Wieliczce!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Wieliczce - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Szybko i profesjonalnie tworzymy doskonałe tłumaczenia tekstów najróżniejszego typu. Nasi tłumacze to fachowcy zajmujący się także tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną bardzo szybko przełożone przez naszych językowych specjalistów. Co więcej, wszystko to zapewniamy w atrakcyjnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – każde zlecenie jest skrupulatnie badane przez nasz zespół, zaś do zrealizowania konkretnego tłumaczenia dobieramy osobę, która najlepiej zna się na konkretnej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i zatrudniamy grono profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swym doświadczeniem i zdolnościami. Jeśli Wieliczka to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad pięćdziesięciu językach. W Dogadamycie mają Państwo pewność, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe będą przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Zwykłe tłumaczenia są najczęściej rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Dokładna wycena ma miejsce jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i nieodpłatny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Razem z wypełnionym formularzem powinieneś wysłać nam tekst, który jest przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w dowolnym formacie, a także dodać uwagi w odpowiednim polu znajdującym się w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Gdy otrzymamy pełne informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę oraz oszacujemy, jak długo będzie trwało wykonanie konkretnego zlecenia. Jeżeli nasza oferta zostanie zatwierdzona przez klienta, przechodzimy do etapu realizacji.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz translator rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym terminie. Zawsze jest to osoba, której kompetencje najbardziej pasują do profilu konkretnego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie przesyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, publikując go równocześnie w jego panelu Klienta. Ponadto, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są przesyłane także pocztą, a klienci otrzymują je w ciągu kilku dni. Wszystkie zlecenia mogą zostać poddane dodatkowej korekcie (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie teksty,, które wychodzą spod pióra naszych tłumaczy cechują się wysoką jakością i wiernym przekładem, uwzględniającym charakter oraz specyfikę danego języka. Wszystkie zlecenia przygotujemy szybko, niezawodnie i po dokonaniu zupełnie darmowej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie zapewnia profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie zatrudniamy osoby specjalizujące się w różnego rodzaju tłumaczeniach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który zostanie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w ciągu 60 minut! Mamy świadomość, że bezproblemowa komunikacja jest istotna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i odsyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich stron internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, zapewniamy wsparcie tłumacza posiadającego doświadczenie w konkretnej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej konwersacji w obcym języku – gwarantujemy pomoc! Poza bieżącym tłumaczeniem i korzystną ceną, dajemy również możliwość nagrania danej rozmowy i późniejszego odsłuchiwania jej za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty można u nas poddać edycji, która jest wykonywana przez wyspecjalizowanego native speakera. Zamierzeniem korekty jest w głównej mierze dostosowanie treści do grupy odbiorców konkretnej branży czy tematyki (np. w kontekście kulturowym konkretnego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dbają o stworzenie jak najlepszych jakościowo przekładów.

300

użytkowników – klienci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (bardzo często niejednokrotnie!)

25 000

zleceń – właśnie tyle zleceń wykonaliśmy do tej pory wraz z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się również Twoim!

70 000 000

słowa, które do tej pory napisaliśmy w naszych tłumaczeniach. Ta niewiarygodna liczba pokazuje, jak ogromne jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail