Tłumaczenia
Wejherowo

Dobre tłumaczenie jest zależne od postawienia na tłumacza znającego się na swojej pracy. Z tego powodu nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe tworzone dzięki bogatemu doświadczeniu naszych tłumaczy, którzy trzymają pieczę nad tym, aby przygotowywane przez nas treści charakteryzowały się zawsze najwyższą jakością. Przygotowujemy tłumaczenia w 50 językach, zapewniamy najszybszą realizację i bezpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Wejherowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Przygotowujemy mnóstwo zróżnicowanych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i fachowości), jak i wszelkiego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, zyskujesz pewność, że zostanie dobrze przygotowane i dostarczone we wcześniej ustalonym terminie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Wejherowie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst tworzymy niesamowicie szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem wysokiej jakości – i to niezależnie od krótkiego terminu realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w tworzeniu najrozmaitszego rodzaju tekstów. Z tego powodu, także tłumaczenia przysięgłe tworzone przez nasz zespół są przekazywane klientom ekspresowo.

Wykwalifikowani pracownicy to fundament dobrze działającej firmy. Aby zapewnić naszym kontrahentom wsparcie w opracowaniu niemal każdego tłumaczenia, oferujemy przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem trafiają w gusta zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Wejherowie!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to zupełnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi kontrahentami, którzy po otrzymaniu wyceny mają świadomość, za co płacą i ile wynosi dokładna kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, zawsze oferujemy rozliczenie za liczbę słów w tekście, co stanowi uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz widoczny na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena została wykonana sprawnie i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać również uzupełniające uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Błyskawicznie wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, jak szybko będzie przez nas zrealizowane i jaka jest jego cena. Gdy przystaniesz na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to już praca naszego doświadczonego tłumacza. Do każdego zlecenia wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Końcowy etap to dostarczenie ukończonego przekładu. W naszym przedsiębiorstwie możesz być pewien, że oddamy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym kontrahentom również pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst wymaga korekty, zapewnimy Ci usługi naszego wysoko wykwalifikowanego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekłady naszych wykwalifikowanych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co należy zawrzeć w tekście, oraz odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w korzystnej cenie i zawsze w zgodzie z uzgodnionym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej niż tylko znajomości języka. Do realizacji przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, zawsze zostaje przydzielona osoba, która wykona tekst zarówno bezbłędnie i profesjonalnie, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą stroną internetową, jak również prędko przełożą na dany język treść wszelkiego rodzaju maili. Wykonane, przetłumaczone maile wysyłamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, dotrze w określone przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich ceny są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest bardzo sprawne i każdorazowo niezawodne. W razie potrzeby, klient może wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Dlatego wśród naszych usług znajduje się również korekta przygotowywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego kompetencje znajdują swe korzenie tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości różnego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na użycie naszych tłumaczeń. Wielu zostało z nami do dzisiaj, zlecając następne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Zawsze wybierano nas za kwalifikacje, szybki kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak ogromną liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom wciąż kontynuujemy swoją misję i mamy możliwość burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail