Tłumaczenia
Węgorzewo

Każde tłumaczenie przysięgłe potrzebuje perfekcyjnego wykonania. Jeśli nie chcesz wahać się co do jakości tłumaczenia, zachęcamy do skorzystania z naszych korzystnych cenowo, ekspresowych i zawsze profesjonalnych usług. Tłumaczenia wykonane przez Dogadamycie to gwarancja najwyższej jakości. Nasza oferta to najlepsza oferta w Węgorzewie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Węgorzewie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na 100%. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe są jedną z naszych głównych atrybutów. Wszystko to na korzystnych dla kontrahenta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki ogromnej grupie kooperujących z nami osób, oferujemy realizację przekładów w ponad pięćdziesięciu językach. Nasi tłumacze to osoby mające konkretną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, często również w kontekście kultury i specyfiki państwa, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności językowe sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie są dostępne na rynku usług translatorskich.

Profesjonalizm tłumaczy przekłada się także na szybkość wykonywania zleceń. Wiele z nich jest przygotowywanych w tempie błyskawicznym, ponieważ dobrze wiemy, że naszym klientom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, z tego powodu w przypadku każdego zlecenia określamy ilość czasu wymaganego na jego wykonanie. Węgorzewo to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim musimy dowiedzieć się trochę więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najlepiej je wycenić. Jeśli jest to tzw. tłumaczenie klasyczne, zaoferujemy Ci możliwość rozliczenia się za liczbę słów, które mamy przetłumaczyć. Taka opcja jest bardzo atrakcyjna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To absolutnie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Najlepsza wycena to taka, która ma na uwadze charakter całego zlecenia. Z tego powodu powinieneś dostarczyć nam każdy tekst, który wymaga tłumaczenia, za pośrednictwem przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy dobrze określili koszt usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wtedy, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Uwzględnimy w nim koszt oraz czas, który będzie potrzebny na wykonanie tłumaczenia. Gdy nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wyznaczymy osobę, która jak najszybciej rozpocznie realizację przekładu. Nasi tłumacze to osoby, które mają swoje szczególne specjalizacje, dlatego w przypadku np. dokumentów czy umów, każdorazowo wyznaczamy tłumaczy znających się na rzeczy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy prace nad tekstem zostaną zakończone, w umówiony dzień dostarczymy Ci wykonane tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pomocą panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – dodatkowo tradycyjną pocztą. Ponadto, wszystkie zamówione teksty może poprawić nasz native speaker, który uwzględni niuanse danego języka, grupę docelową danego tekstu itd. – zależnie od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy przekłady rozmaitego typu tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i ogromna siła tkwiąca w zaangażowanym zespole – dzięki temu nasze tłumaczenia są zawsze wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Pośród naszych translatorów znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni profesjonalnie i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Z radością podejmiemy się także przełożenia witryn internetowych o dowolnej treści. Oprócz tego, niezwykle szybko oddajemy przekłady maili (w nie więcej niż 60 minut), dzięki czemu kontrahent ma pewność, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Niektóre sytuacje potrzebują czasem pomocy tłumacza. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie potrzeby, nasz translator dojedzie w wyznaczone miejsce spotkania biznesowego. Zapewnimy również obecność osoby, mającej pojęcie o danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, sposobność nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielopoziomowych usług, proponujemy także szansę korekty stworzonego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu konkretnego państwa lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja realizowana jest przez naszych native speakerów, którzy idealnie orientują się w rozmaitego typu językowych kwestiach i posiadają obfite doświadczenie w posługiwaniu się danym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia wykonują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak dużo osób zdecydowało do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego każde następne zlecenie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

wyrazy, które dotychczas przetłumaczyli nasi translatorzy. Dzięki ich ciężkiej pracy i umiejętnościom, biuro tłumaczeń Dogadamycie wciąż zdobywa zaufanie kolejnych kontrahentów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail