Tłumaczenia
Wasilków

Każde tłumaczenie przysięgłe potrzebuje perfekcyjnego wykonania. Jeśli nie chcesz mieć wątpliwości co do jakości tłumaczenia, zapraszamy do skorzystania z naszych korzystnych cenowo, ekspresowych i zawsze najlepszych jakościowo usług. Tłumaczenia zrealizowane przez Dogadamycie to gwarancja najwyższej jakości. Nasza propozycja to najlepsza oferta w Wasilkowie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Wasilkowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, zrealizujemy na 100%. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na atrakcyjnych dla klienta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu wykonania.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki bardzo dużej grupie współpracujących z nami osób, oferujemy wykonanie przekładów w ponad pięćdziesięciu językach. Nasi translatorzy to osoby mające konkretną wiedzę, wykształcenie, jak również doświadczenie, nierzadko także w kontekście kultury i charakteru kraju, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności lingwistyczne sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku usług translatorskich.

Profesjonalizm tłumaczy przekłada się także na szybkość wykonywania zleceń. Wiele z nich jest realizowanych wręcz ekspresowo, gdyż mamy świadomość tego, że naszym kontrahentom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasze główne zadanie, dlatego w przypadku wszystkich zleceń określamy ilość czasu wymaganego na jego wykonanie. Wasilków to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najlepiej je wycenić. Jeżeli jest to tzw. tłumaczenie klasyczne, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za ilość wyrazów, które mamy przełożyć. Taka opcja jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w maksymalnie 30 minut! To całkowicie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Najlepsza wycena to taka, która ma na uwadze charakter całego zlecenia. Dlatego powinieneś przesłać nam każdy tekst, wymagający tłumaczenia, za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie. Po to, abyśmy dobrze określili koszt usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wówczas, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Uwzględnimy w nim cenę oraz czas, który będzie potrzebny na zrealizowanie przekładu. Kiedy nasza oferta będzie Ci odpowiadać, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wyznaczymy osobę, która jak najprędzej rozpocznie wykonywanie tłumaczenia. Nasi tłumacze to osoby, które mają swoje specjalności, dlatego w przypadku np. dokumentów czy umów, zawsze wyznaczamy tłumaczy znających się na rzeczy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień dostarczymy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pomocą panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – również tradycyjną pocztą. Co więcej, wszystkie zlecone teksty może poprawić nasz native speaker, który weźmie pod uwagę detale danego języka, grupę docelową danego tekstu itd. – zależnie od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy przekłady różnego typu tekstów. Doświadczenie, korzystna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w pełnym zaangażowania zespole – dzięki temu nasze tłumaczenia są zawsze wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wśród naszych tłumaczy znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Z radością podejmiemy się także przełożenia witryn internetowych o dowolnej treści. Oprócz tego, bardzo szybko oddajemy przekłady maili (w nie więcej niż 60 minut), przez co kontrahent ma gwarancję, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Niektóre sytuacje wymagają czasem pomocy tłumacza. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie potrzeby, nasz translator dojedzie w określone miejsce spotkania biznesowego. Możemy zapewnić również obecność osoby, która zna się na danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielowymiarowych usług, proponujemy także szansę korekty istniejącego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu danego kraju lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja realizowana jest przez naszych native speakerów, którzy idealnie orientują się w różnego rodzaju językowych kwestiach i mają bogate doświadczenie w posługiwaniu się danym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie wykonują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak wiele osób postanowiło do tej pory wybrać właśnie nasze przedsiębiorstwo. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego każde kolejne zadanie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które na ten moment przełożyli nasi translatorzy. Dzięki ich ciężkiej pracy i umiejętnościom, biuro tłumaczeń Dogadamycie nieustannie zdobywa zaufanie kolejnych kontrahentów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail