Tłumaczenia
Warszawa

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe w wielu językach. Proponujemy krótkie terminy realizacji zleceń i najkorzystniejsze warunki współpracy – gwarantujemy zadowolenie z naszych usług.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Warszawie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Realizowane przez nas zlecenia są wykonane profesjonalnie i terminowo przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy. Oferujemy korzystne ceny za nasze usługi.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Naszym klientom oferujemy tłumaczenia wykonywane w trybie ekspresowym, również tłumaczenia przysięgłe najwyższej jakości. Cechuje nas dokładność, skrupulatność i wieloletnie doświadczenie. Tłumaczymy całodobowo, w każdy dzień tygodnia – daje to gwarancję, że tłumaczenie zostanie zrealizowane na czas.

Specjalizujemy się w niemal wszystkich rodzajach tłumaczeń, dlatego podejmujemy się realizacji każdego zlecenia. Doskonale wiemy, jak istotna jest specyfika oraz kontekst tłumaczonego tekstu, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych tłumaczy, potrafiących uwzględnić nawet każdy językowy niuans. Naszą najmocniejszą stroną są tłumaczenia przysięgłe i biznesowe – gwarantujemy całkowitą wierność przekładu. Naszą ofertę kierujemy do klientów z Warszawy – zarówno firm, jak i osób prywatnych.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Najpierw wykonujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W przypadku klasycznych tłumaczeń oferujemy korzystny sposób rozliczenia, który uwzględnia ilość słów w tłumaczonym tekście. Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy. Wycenę realizujemy nie dłużej niż w 15 minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Następnie prosimy o przesłanie plików do wyceny za pomocą dostępnego na naszej stronie formularza – można załączyć dowolny format pliku. W formularzu jest też miejsce na dodatkowe uwagi do zamówienia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kolejnym krokiem jest przesłanie do klienta wiadomości e-mail – znajdują się w nim informacje o cenie tłumaczenia i termin jego realizacji. Po otrzymaniu akceptacji warunków nasi tłumacze od razu przystępują do realizacji zlecenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Tłumaczenie jest wykonywane przez wyznaczonego tłumacza – przekłady różnych typów dokumentów realizowane są przez specjalizujące się w tym zakresie osoby.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Pliki z wykonanymi tłumaczeniami przesyłamy e-mailem, a także umieszczamy w Panelu Klienta – zawsze w umówionym terminie. Tłumaczenia przysięgłe przesyłamy pocztą – przesyłki należy się spodziewać w ciągu kilku dni. Nasi klienci mogą dodatkowo zamówić usługę korekty tekstu wykonywaną przez naszych doświadczonym native speakerów.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonujemy tłumaczenia tekstów każdego rodzaju, uwzględniając ich specyfikę, kontekst i wszelkie niuanse językowe. Oferowane przez nas ceny są bardzo konkurencyjne, a tłumaczenia zawsze cechują się najwyższą jakością. Na szczególną uwagę zasługuje realizowana przez nas darmowa wycena, a także wyjątkowo krótkie terminy realizacji zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia dokumentów specjalistycznych i tłumaczenia przysięgłe – tłumaczenia tekstów umów biznesowych, artykułów naukowych, świadectw, dokumentacji sądowej i wielu innych. Nasze tłumaczenia są w najwyższym stopniu wiarygodne.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Tłumaczenia stron internetowych oraz e-maili – nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby klientów. Tłumaczenia wiadomości e-mail dokonujemy w jedyne 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne – symultaniczne i konsekutywne. Nasi doświadczeni w konkretnej branży tłumacze dojadą do wskazanej przez Państwo miejscowości w umówionym uprzednio terminie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Tłumaczenia rozmów telefonicznych. Rozmowa może zostać nagrana i w każdej chwili dostępna w panelu klienta. Proponujemy błyskawiczną realizację takich tłumaczeń i atrakcyjną cenę.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Korekta tekstów, czyli poprawa przetłumaczonego już tekstu czy dokumentu przez naszego wykwalifikowanego tłumacza – native speakera, doskonale znającego nie tylko język, ale i kulturę kraju czy regionu. Dzięki temu korekta uwzględnia specyfikę tekstu, kręgu jego odbiorców czy danej branży.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tylu doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów codziennie z nami współpracuje.

300

to liczba klientów, dla których wykonaliśmy tłumaczenia. Zadowolenia z naszych usług sprawia, że często do nas wracają.

25 000

to liczba zleceń, która świadczy o ogromnym zapotrzebowaniu rynku na profesjonalne, dostosowane do wymogów współczesności tłumaczeń. W trosce o zadowolenie naszych klientów codziennie, wraz z każdym zleceniem staramy się podwyższać nasze kompetencje.

70 000 000

tyle słów liczą wykonane przez nas dotychczas tłumaczenia pisemne. Wierzymy, że granice istnieją jedynie w wyobraźni, dlatego postawiliśmy sobie cel ułatwienia porozumienia się każdemu, kto tego zapragnie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail