Tłumaczenia
Wałbrzych

Jeśli poszukujesz bezbłędnych i terminowych tłumaczeń w Wałbrzychu – skontaktuj się z naszym biurem. Wszystkim Klientom gwarantujemy usługi na wysokim poziomie, zrealizowane zawsze na czas. Tłumaczenia wykonane przez naszych wykwalifikowanych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z wyjątkową dokładnością i gwarantują 100% zadowolenia.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Wałbrzychu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza atrakcyjną ceną gwarantujemy także obszerny zakres świadczonych usług, m.in. tłumaczenia biznesowe, przysięgłe i pisemne. Wszystkie zlecenia będą wykonane precyzyjnie i tak szybko, jak tego potrzebujesz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy oraz ich szerokim umiejętnościom, możemy zapewnić Państwu przekłady aż w pięćdziesięciu różnych językach. Tłumaczenia zawsze realizujemy szybko, sprawnie i na czas. Nie boimy się wymagających wyzwań – każde zlecenie jest realizowane w systemie ciągłym, dzięki czemu dajemy klientom pewność doskonałej usługi! Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób i firm, które szukają w Wałbrzychu pomocy rzetelnego tłumacza.

Wiedząc, jak znaczący jest profesjonalizm i umiejętność dobrego odwzorowania wydźwięku różnego typu tekstów, nasi tłumacze skupiają uwagę na każdym, nawet najdrobniejszym elemencie tłumaczonych dokumentów. Ma to ogromne znaczenie – zwłaszcza w przypadku tłumaczeń przysięgłych. Współpracując z nami, zyskują Państwo pewność, iż każdy zrealizowany przekład charakteryzować się będzie wysoką jakością i starannością. Zaufało nam już wielu klientów mieszkających w Wałbrzychu – Ciebie także zapraszamy do współpracy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wyślemy Ci precyzyjną wycenę już w ciągu 15 minut odebrania Twojego maila wysłanego za pomocą formularza lub po rozmowie telefonicznej. Jeśli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry oferujemy atrakcyjną dla klientów opcję rozliczenia na bazie liczby słów w tłumaczonym tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby nasz zespół mógł podać Ci cenę, którą proponujemy za opracowanie określonego tłumaczenia, prześlij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeżeli chcesz przekazać nam istotne adnotacje, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków wyślemy Ci wiadomość z wyceną oraz terminem realizacji zamówienia. Jeżeli zgodzisz się na naszą propozycję, przystąpimy do wykonania tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Następnie jeden z naszych tłumaczy, posiadający właściwe kompetencje do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona całość w określonym przez nas czasie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku innych zleceń tekstowych, gotowy plik pojawia się w określonym terminie w specjalnym panelu oraz jest wysyłany wiadomością e-mail. Jeżeli zamawiający potrzebuje jeszcze większej staranności, do korekty tekstów można zamówić zawodowego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Świetnie przetłumaczymy każdy dokument, biorąc pod uwagę wszelkie szczegóły w tym jego ogólny profil. Wyróżniają nas bardzo korzystne ceny, połączone ze świetną jakością wykonywanych tłumaczeń. Zaletą naszego biura jest również bezpłatna wycena zlecenia oraz natychmiastowa realizacja usługi.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Gwarantujemy perfekcyjne tłumaczenia dokumentacji sądowych, świadectw, umów biznesowych, artykułów naukowych oraz pozostałych tekstów, które wymagają szczegółowego i profesjonalnego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Powierzone nam maile tłumaczymy w niespełna godzinę, aby skutecznie wpisywać się w oczekiwania naszych zleceniodawców. To oczywiste, że nikt nie chce czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. W przypadku stron internetowych, przetłumaczymy każdy ich rodzaj tak, aby skutecznie działały w sieci i odpowiadały standardom UX.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W ofercie posiadamy także tłumaczenia ustne, zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne. Nasi profesjonalni pracownicy dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy także tłumaczenie rozmów telefonicznych. To usługa, która jest bardzo efektywna i atrakcyjna cenowo. Wszystkie rozmowy można nagrać i odtwarzać za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Współpracując z naszym biurem, masz możliwość zamówienia usług naszego profesjonalnego native speakera. Jesteśmy świadomi, że pewni tłumacze nie zawsze wywiązują się ze swoich zadań np. ze względu na niewłaściwe odniesienie się do specyfiki danego kraju. Proponowani przez nas native speakerzy posługują się zarówno określonym językiem, jak i są zaznajomieni z tradycją tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają trafnej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba naszych doświadczonych native speakerów i tłumaczy. Każdy nasz pracownik posiada odpowiednie kompetencje, dlatego oferujemy tłumaczenia najwyższej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z efektów współpracy. Pozwól nam zachwycić również Ciebie.

25 000

zleceń – tak wielka liczba pracy informuje o tym, że rynek potrzebuje wysokiej jakości tłumaczeń, które nasze biuro realizuje każdego dnia.

70 000 000

taką liczbę słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Codziennie pomagamy naszym klientom w sprawnej komunikacji, niezależnie od rodzaju tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail