Tłumaczenia
Wadowice

Mamy świadomość tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Właśnie dlatego werbujemy jedynie specjalistów z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia z wykonanego zlecenia i szybkie oddanie przygotowanych tekstów. Dlatego w Wadowicach jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Wadowicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są ekspresowy czas wykonania tłumaczenia, najwyższe kompetencje tłumaczy oraz bardzo dobre warunki cenowe. Realizujemy bogaty zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam translacje są wykonywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu gwarantujemy swoim kontrahentom szybkie dostarczenie tekstów – każdorazowo w ustalonym wcześniej czasie. W zakres naszych usług wliczają się zarówno zwyczajne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich językowych wyzwań. Aktualnie nasze biuro wykonuje tłumaczenia najróżniejszych treści w ponad 50 językach. Z tego powodu mamy absolutną pewność, że wykonane przez naszą firmę tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Wadowice jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu konkurencyjnych firm u nas jest ona zupełnie bezpłatna. Kontaktując się z naszą firmą za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, szybko otrzymasz wszelkie potrzebne informacje. Zwykłe przekłady rozliczamy na zasadzie ilości słów do przetłumaczenia w danym tekście i takie rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest niezwykle atrakcyjna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w maksymalnie trzydzieści minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki formularzowi na stronie możesz wysłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie nakreślić Ci cały przebieg pracy naszego translatora i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszym przedsiębiorstwem, wyślemy nie tylko wycenę zlecenia, ale również określimy czas, w którym jesteśmy w stanie dostarczyć gotowy przekład. Kiedy zaakceptujesz te warunki, przystąpimy do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najdokładniej odda sens i istotę Twojego tekstu) wykona tłumaczenie w czasie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W określonym wcześniej czasie translacja pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są przesyłane również w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można ponadto zlecić skorygowanie tekstu przez native speakera, który zadba o to, aby treść pełniej odzwierciedlała charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro tłumaczeń to takie, które potrafi przygotowywać tłumaczenia w 100% spełniające oczekiwania klienta. Musi wzbudzać zaufanie najwyższą jakością tekstów oraz mieć na względzie elementy charakterystyczne dla konkretnego języka. Dogadamycie jest właśnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i gwarantującym bardzo szybką realizację zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy przygotowujemy z dużą starannością i koncentracją na konkretnym zadaniu. Dlatego bez problemu i w ekspresowym tempie przygotujemy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, przekładając ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili realizujemy praktycznie “od ręki”. Zajmuje nam to nie dłużej niż godzinę, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i terminie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, dobierzemy osobę mającą pojęcie o określonej branży, która pomoże w dokładniejszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy także całkowicie płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia konwersacji, możemy również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o zaawansowanym stopniu zdolności lingwistycznych, ale również mające pojęcie o charakterze konkretnego języka. Dlatego gwarantujemy także możliwość dokonania przez nich edycji już przetłumaczonych tekstów tak, aby dopasować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które pracują w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono umożliwia podejmowanie zleceń z wielu branż i tworzenie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących wysokiej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że dzisiaj jesteśmy jednym wiodących biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tyle wyrazów napisali na ten moment nasi tłumacze w ramach realizowania tłumaczeń pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail