Tłumaczenia
Wąbrzeźno

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości translacji. Naszym klientom mieszkającym w Wąbrzeźnie oferujemy także drobiazgowe i precyzyjne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia zrealizowane przez naszych tłumaczy powstają niezwykle szybko i terminowo.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Wąbrzeźnie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dostosowaną do swoich wymagań. Wykonujemy m.in. perfekcyjne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest nie tylko niezwykle szybka finalizacja zleceń, ale także atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te wymagające profesjonalnych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje także bardzo szybką, wręcz ekspresową, formę wykonywania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą doświadczonych, współpracujących z nami translatorów i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest jedyne w swoim rodzaju, funkcjonuje w innej tematyce i dziedzinie, dlatego do zleceń zawsze wybierane są osoby najdokładniej orientujące się w wybranych tematach. W ten sposób klient zyskuje pewność, że oddana treść będzie zgodna z charakterem i sensem tekstu bazowego. Domeną naszej firmy to przede wszystkim precyzyjne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Wąbrzeźno to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start możemy zaoferować nieodpłatną wycenę każdego zlecenia. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z informacją o cenie oraz czasie zrealizowania tłumaczenia dostaniesz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeżeli wolisz porozmawiać, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Gdy w grę wchodzi zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zasugerujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej oszacować czas potrzebny na zrealizowanie tłumaczenia oraz wycenić pracę, potrzebny jest nam tekst, który jest tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz przesłać nam pliki w wielu dostępnych formatach, a także wprowadzić kilka uwag w przeznaczonym na to polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj trzydzieści minut na wiadomość o wycenie, jak również o terminie, w którym przekład może zostać wykonany. Jeśli kwota i termin będą dla Ciebie odpowiednie, nasi pracownicy natychmiastowo zabiorą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zlecenia wybierana jest osoba, która posiada najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wyślemy je mailowo, jak również zamieścimy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmujemy się wszystkich zleceń. Z uwagi na współpracę z doświadczonymi tłumaczami, zapewniającymi możliwość tłumaczenia tekstów w aż 50 różnych językach, posiadamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po całkowicie nieodpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia tekstu dowolnej strony internetowej? A może chciałbyś szybko przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi tłumacze poradzą sobie ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila dostaniesz już maksymalnie 60 minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, w jakim miejscu i czasie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie odpowiednią osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Określ wybraną lokalizację, określ tematykę spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza mającego doświadczenie w konkretnej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, niedroga i prosta forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie bezbłędnie i w korzystnej cenie! Każdą konwersację można także nagrać na prośbę klienta, aby później był w stanie ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku chodzi edycję tekstów pod względem specyfiki danego państwa czy regionu. Realizuje ją nasz doświadczony native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w aspektach językowych danej kultury. Jeżeli chcesz dostosować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – także możemy to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu profesjonalnych, zaawansowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów podjęło decyzję o stałej współpracy z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba nieustannie wzrasta!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, językowe granice.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyli na ten moment nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, idealnie przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail