Tłumaczenia
Tychy

Jeżeli szukasz prawidłowych i terminowych tłumaczeń w Tychach – zadzwoń do nas. Zapewniamy tłumaczenia na doskonałym poziomie i gwarantujemy niezwłoczny termin ich realizacji. Tłumaczenia wykonane przez naszych doświadczonych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z ogromną dokładnością i zapewniają 100% zadowolenia.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Tychach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza korzystną ceną gwarantujemy także pełen zakres wykonywanych usług, m.in. tłumaczenia przysięgłe, pisemne i biznesowe. Wszystkie zlecenia będą wykonane z ogromną dokładnością i tak szybko, jak tego wymagasz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy i ich dużym kwalifikacjom, możemy zapewnić Państwu przekłady aż w 50 różnych językach. Tłumaczenia zawsze wykonujemy szybko, sprawnie i na czas. Nasze biuro nie boi się złożonych zadań – wszystkie zlecenia są realizowane w trybie ciągłym, dzięki czemu dajemy klientom pewność wzorcowej usługi! Naszą propozycję kierujemy do wszystkich firm i osób, które szukają w Tychach pomocy profesjonalnego tłumacza.

Wiedząc, jak ważny jest profesjonalizm oraz umiejętność prawidłowego odwzorowania wydźwięku różnego rodzaju tekstów, nasi pracownicy zwracają uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy element tłumaczonych dokumentów. Ta kwestia jest wyjątkowo ważna w przypadku tłumaczeń przysięgłych. Współpracując z nami, zyskują Państwo pewność, że każdy wykonany przekład charakteryzować się będzie znakomitą jakością i starannością. Zaufało nam już wielu klientów mieszkających w Tychach – Ciebie również zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przekażemy Ci pełną wycenę w zaledwie 15 minut otrzymania Twojego maila wysłanego za pomocą formularza lub po rozmowie telefonicznej. Jeśli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry oferujemy korzystną dla klientów możliwość rozliczenia na bazie liczby słów w tłumaczonym dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby nasz zespół mógł przesłać Ci cenę, którą proponujemy za wykonanie danego tłumaczenia, prześlij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeśli chcesz dostarczyć nam istotne informacje, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków wyślemy Ci wiadomość z wyceną oraz terminem realizacji zlecenia. Jeżeli oferowania przez nas propozycja spotka się z Twoją akceptacją, przystąpimy do wykonania tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wówczas jeden z naszych tłumaczy, dysponujący właściwymi kompetencjami do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona przekład w określonym przez nas terminie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku pozostałych dokumentów, gotowy plik pojawia się w określonym terminie w specjalnym panelu oraz jest wysyłany wiadomością e-mail. Jeśli klient wymaga jeszcze większej staranności, do korekty tekstów można zamówić profesjonalnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Bezbłędnie przetłumaczymy każdy tekst, biorąc pod uwagę wszelkie szczegóły w tym jego ogólny charakter. Charakteryzują nas wyjątkowo korzystne ceny, połączone z dobrą jakością realizowanych tłumaczeń. Naszą zaletą jest również bezpłatna wycena zlecenia oraz błyskawiczna realizacja usługi.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zapewniamy doskonałe tłumaczenia dokumentów sądowych, umów biznesowych, świadectw, artykułów naukowych oraz wszelkich innych dokumentów, które wymagają specjalistycznego i rzetelnego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Przekazane maile przetłumaczymy już w godzinę, aby jak najlepiej wpisywać się w potrzeby naszych zleceniodawców. To oczywiste, że żadna osoba nie chce czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. Nie inaczej jest ze stronami internetowymi, które tłumaczymy w taki sposób, aby mogły właściwie działać w sieci.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasza oferta zawiera także tłumaczenia ustne, zarówno konsekutywne, jak i symultaniczne. Nasi profesjonalni specjaliści dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy Państwu również tłumaczenie rozmów telefonicznych. To usługa, która jest bardzo efektywna i atrakcyjna cenowo. Każdą rozmowę można również zapisać i odtwarzać przy pomocy panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku każdego tekstu, masz możliwość zamówienia usług naszego doświadczonego native speakera. Jesteśmy świadomi, że niektórzy tłumacze nie zawsze podołają zadaniu np. ze względu na niewłaściwe odniesienie się do specyfiki danego kraju. Proponowani przez nas native speakerzy posługują się zarówno określonym językiem, jak i są zapoznani z tradycją tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają właściwej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to ilość naszych doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Każdy nasz pracownik posiada odpowiednie kompetencje, dlatego oferujemy tłumaczenia najwyższej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z rezultatów współpracy. Pozwól nam zachwycić również Ciebie.

25 000

zleceń – tak duża liczba pracy informuje o tym, że rynek wymaga wysokiej jakości tłumaczeń, które nasze biuro realizuje każdego dnia.

70 000 000

taką liczbę słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Każdego dnia ułatwiamy naszym klientom sprawną komunikację, niezależnie od gatunku tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail