Tłumaczenia
Trzebinia

Mamy świadomość tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza wysokich kompetencji. Właśnie dlatego zatrudniamy wyłącznie specjalistów z doświadczeniem i wyjątkowo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia ze zrealizowanego zlecenia i ekspresowe dostarczenie przygotowanych tekstów. Dlatego w Trzebnie jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Trzebnie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są ekspresowy czas wykonania tłumaczenia, wysokie umiejętności tłumaczy, jak i atrakcyjne oferty cenowe. Wykonujemy bogaty zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam tłumaczenia są realizowane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co gwarantujemy swoim klientom ekspresowe dostarczenie tekstów – zawsze w umówionym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno zwyczajne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich lingwistycznych wyzwań. Obecnie nasze biuro przygotowuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że stworzone przez naszą firmę tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Trzebinia to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu konkurencyjnych biur u nas jest ona zupełnie bezpłatna. Kontaktując się z naszą firmą poprzez formularz zamieszczony na stronie lub dzwoniąc pod widoczny numer telefonu, szybko otrzymasz wszystkie potrzebne informacje. Klasyczne tłumaczenia rozliczamy na zasadzie liczby słów do przetłumaczenia w danym tekście i to rozwiązanie proponujemy naszym klientom (opcja ta jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w maksymalnie trzydzieści minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki formularzowi na stronie możesz wysłać nam tekst, będący tematem zlecenia. Udostępnij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz załączyć też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie nakreślić Ci cały przebieg pracy naszego translatora i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale również określimy czas, w jakim możemy oddać wykonany przekład. Kiedy zaakceptujesz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najpełniej odda sens i istotę Twojego zlecenia) wykona tłumaczenie w terminie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym terminie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są dostarczane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do wszystkich translacji można dodatkowo zlecić sprawdzenie tekstu przez native speakera, który zadba o to, aby treść lepiej wpisywała się w charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro tłumaczeń to takie, które wie jak tworzyć tłumaczenia w stu procentach spełniające oczekiwania klienta. Powinno wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów, a także mieć na uwadze elementy typowe dla konkretnego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i gwarantującym bardzo szybką realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą pieczołowitością i koncentracją na konkretnym zadaniu. Dlatego bez problemu i w szybkim tempie wykonamy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, tłumacząc ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili przeprowadzamy w zasadzie “od ręki”. Robimy to nie dłużej niż godzinę, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli chcesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w dobre miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, dobierzemy osobę znającą się na danej dziedzinie, która pomoże w dokładniejszym zrozumieniu rozmówcy.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy również w pełni płynne i atrakcyjne cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją konwersacji, możemy także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego zespołu to osoby nie tylko o najwyższym poziomie umiejętności lingwistycznych, ale również znające specyfikę danego języka. Z tego powodu oferujemy również możliwość dokonania przez nich korekty już przetłumaczonych tekstów tak, aby dopasować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które pracują w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono pozwala na podejmowanie zleceń z wielu branż i przygotowywanie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z usług naszego biura od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących doskonałej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że dzisiaj jesteśmy jednym wiodących biur tłumaczeń na rynku.

70 000 000

tak wiele wyrazów napisali do tej pory nasi tłumacze w ramach realizowania translacji pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail