Tłumaczenia
Toruń

Wykonywane przez nas tłumaczenia przysięgłe odbywają się w zgodzie z najwyższymi standardami. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, dlatego tłumaczenia w naszym wydaniu są realizowane sprawne i w wielu językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Toruniu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wśród usług translatorskich naszej firmy znajdują się cieszące się powodzeniem tłumaczenia pisemne, biznesowe i przysięgłe. Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, jest wykonywane na czas, a jego cena jest dla klienta atrakcyjna.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Z naszej oferty może skorzystać każdy klient z Torunia, który potrzebuje tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów. Tłumaczenia przysięgłe, czy biznesowe są realizowane na przeszło 50 języków, a wykonują je tłumacze z dużym doświadczeniem i umiejętnościami. Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, wykonywane jest w ustalonym terminie.

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu tłumaczy, możemy podjąć się również przekładów, w których istotne jest wyłapanie niuansów językowych, charakterystycznych dla danej branży.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Klient wysyła formularz albo kontaktuje się z nami telefonicznie, po czym do 15 minut otrzymuje niezobowiązującą wycenę. Jeżeli chce, aby nasza firma zrobiła klasyczne tłumaczenie, dajemy możliwość rozliczenia w oparciu o liczbę słów.

Przesyłasz pliki do wyceny

Poprzez nasz formularz zgłoszeniowy można wysłać załącznik dowolnego formatu, wraz dopisaniem uwag i pytań.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po przygotowaniu szczegółowej wyceny, koszt i termin realizacji są odsyłane mailowo do klienta, a po akceptacji dokument idzie do tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Po zatwierdzeniu przez klienta warunków, dokumenty trafiają do tłumacza specjalizującego się w danej branży, który zrealizuje przekład w wyznaczonym czasie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W wyznaczonym terminie tłumaczenie dokumentu dostarczamy klientowi. Przy zwykłych tłumaczeniach odbywa się to przez e-mail i Panel Klienta, przy tłumaczeniach przysięgłych pocztą. Jeśli będzie wymagana fachowa korekta, pomocą służą doświadczeni native speakerzy.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przez wysokie kompetencje tłumaczy, podejmujemy się tłumaczenia każdego rodzaju tekstu. Znajomość niuansów językowych pozwala naszym specjalistom wiernie oddać kontekst w tłumaczeniu. Sam przekład jest w atrakcyjnej dla klienta cenie i dostarczany jest w ustalonym terminie.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Możemy przetłumaczyć umowę, dokumentację sądową albo inny specjalistyczny dokument. Zlecenia trafiają do tłumaczy, którzy specjalizują się w danym rodzaju przekładów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Idąc z duchem czasu, wśród świadczonych tłumaczeń są również przekłady stron internetowych oraz maili, które to tłumaczymy w godzinę.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Wsparcie tłumacza jest potrzebne nie tylko przy dokumentach, zdarza się, że konieczne jest przy rozmowie. Nasi tłumacze dojadą we wskazane przez klienta miejsce, aby profesjonalnie dokonać przekładu.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli klient potrzebuje tłumaczenia rozmowy telefonicznej, możemy przekład nagrać, a następnie umieścić na Panelu Klienta, skąd będzie można go pobrać i wielokrotnie odsłuchać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli jest potrzebna korekta tekstów, które już zostały przełożone na inny język, proponujemy pomoc native speakera, który nie tylko perfekcyjnie zna dany język, ale również zwyczaje danego kraju i zabiegi językowe związane z daną branżą.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

native speakerów i tłumaczy każdego dnia realizuje zamówień na różnego rodzaju tłumaczenia.

300

osób skorzystało z naszej oferty.

25 000

Nasza firma zrealizowała już 100 000 zamówień.

70 000 000

Nasze przekłady pisemne obejmują 70 000 000 słów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail