Tłumaczenia
Tczew

Dobre tłumaczenie jest zależne od wyboru tłumacza znającego się na swojej profesji. Z tego powodu nasza firma oferuje tłumaczenia przysięgłe przygotowywane dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas treści charakteryzowały się zawsze wysoką jakością. Wykonujemy tłumaczenia w 50 językach, zapewniamy szybką realizację i nieodpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Tczewie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wykonujemy wiele najrozmaitszych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i fachowości), jak i rozmaitego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, masz pewność, że będzie dobrze wykonane i dostarczone we wcześniej ustalonym czasie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Tczewie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty tworzymy bardzo szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem wysokiej jakości – i to bez względu na krótki czas realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy bogatych w doświadczenie w przygotowywaniu rozmaitego rodzaju tekstów. Dzięki temu, również tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez naszą kadrę są dostarczane do klientów ekspresowo.

Wykwalifikowani pracownicy to podstawa dobrze działającej firmy. Aby zapewnić naszym kontrahentom pomoc w opracowaniu w zasadzie każdego tłumaczenia, oferujemy tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, dzięki czemu tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe zawsze spełniają oczekiwania i wymagania zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Tczewie!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to absolutnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi klientami, którzy dzięki otrzymaniu wyceny mają świadomość, za co płacą i jaka jest dokładna kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku zwyczajnych tłumaczeń, każdorazowo proponujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co tworzy uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena przebiegała szybko i była dokładna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Podobnie jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać również dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas ukończone i jaka jest jego cena. Kiedy przystaniesz na nasze warunki, tłumacze przystąpią do działania.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny punkt to po prostu praca naszego doświadczonego tłumacza. Do każdego zlecenia wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to otrzymanie gotowego przekładu. U nas masz pewność, że oddamy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym kontrahentom również pocztą tradycyjną – docierają do nich maksymalnie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst potrzebuje poprawy, zapewnimy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekłady naszych doświadczonych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co trzeba zamieścić w tekście, a także odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w korzystnej cenie i zawsze zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli jedynie znajomości języka. Do realizacji przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje dobrana osoba, która wykona tekst tak bezbłędnie i fachowo, jak i niezwykle szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą stroną internetową, a także ekspresowo przełożą na wybrany język treść najróżniejszego typu maili. Wykonane, przełożone maile wysyłamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie dostępne są tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, przyjedzie w wybrane przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich ceny są relatywnie niewielkie, a wykonanie jest bardzo sprawne i zawsze niezawodne. W razie potrzeby, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Dlatego wśród naszych usług widoczna jest również korekta przygotowywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności znajdują swe korzenie tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości różnego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst zadowolił klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na użycie naszych tłumaczeń. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj, zlecając następne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Za każdym razem stawiano na nas za kompetencje, szybki kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom nieustannie realizujemy swoją misję i mamy możliwość burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie kontaktowanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail