Tłumaczenia
Tarnowskie Góry

Skuteczne tłumaczenie jest zależne od wyboru tłumacza znającego się na swoim fachu. Dlatego nasze przedsiębiorstwo oferuje tłumaczenia przysięgłe tworzone w oparciu o bogate doświadczenie naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas treści charakteryzowały się zawsze wysoką jakością. Wykonujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy bezzwłoczną realizację i bezpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Tarnowskich Górach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy wiele najrozmaitszych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i profesjonalizmu), jak i rozmaitego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, masz pewność, że będzie dobrze wykonane i dostarczone w umówionym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób mieszkających w Tarnowskich Górach.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty tworzymy bardzo szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych firm jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem najwyższej jakości – i to bez względu na krótki czas realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w wykonywaniu rozmaitego rodzaju tekstów. Z tego powodu, również tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez naszą kadrę są dostarczane do klientów ekspresowo.

Wykwalifikowani pracownicy to podstawa dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa. Aby zapewnić naszym klientom pomoc w zrealizowaniu niemal każdego tłumaczenia, oferujemy przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że wykonywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe zawsze zadowalają zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Tarnowskich Górach!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie nalicza opłat za wycenę zleceń. Jest to całkowicie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi kontrahentami, którzy po otrzymaniu wyceny mają świadomość, za co płacą i ile wynosi całkowita kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, zawsze oferujemy rozliczenie za liczbę słów w tekście, co tworzy dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena została wykonana niezwłocznie i była dokładna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Podobnie jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać również dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Błyskawicznie wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas ukończone oraz jaka jest jego cena. Gdy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny punkt to po prostu praca naszego wykwalifikowanego tłumacza. Do wszystkich zleceń przydzielany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to otrzymanie ukończonego przekładu. W naszej firmie masz pewność, że dostarczymy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym klientom również pocztą tradycyjną – docierają do nich maksymalnie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst potrzebuje korekty, zaoferujemy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych kompetentnych tłumaczy są zawsze tekstami na najwyższym poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co trzeba zamieścić w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Całość w korzystnej cenie i zawsze w zgodzie z uzgodnionym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza znacznie więcej aniżeli jedynie znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, każdorazowo zostaje dobrana osoba, która wykona tekst zarówno bezbłędnie i profesjonalnie, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą stroną internetową, jak również prędko przełożą na dany język treść wszelkiego rodzaju maili. Wykonane, przetłumaczone maile wysyłamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, przyjedzie w określone przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich ceny są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo szybkie i zawsze niezawodne. W razie konieczności, klient może wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Dlatego wśród naszych usług widoczna jest także korekta wykonywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności opierają się tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych doświadczonych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst zadowolił klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na wykorzystanie naszych tłumaczeń. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj, powierzając nam kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Każdorazowo wybierano nas za kwalifikacje, sprawny kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom nieustannie kontynuujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail