Tłumaczenia
Tarnów

Jeśli poszukujesz bezbłędnych i terminowych tłumaczeń w Tarnowie – odezwij się do nas. Wszystkim Klientom zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, wykonane zawsze na czas. Tłumaczenia stworzone przez naszych doświadczonych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z wysoką starannością i zapewniają 100% satysfakcji.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Tarnowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza konkurencyjną ceną zapewniamy także szeroki zakres wykonywanych usług, m.in. tłumaczenia pisemne, biznesowe i przysięgłe. Wszystkie zlecenia będą wykonane precyzyjnie i tak szybko, jak tego wymagasz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy i ich szerokim umiejętnościom, możemy zagwarantować Państwu przekłady aż w 50 różnych językach. Tłumaczenia zawsze wykonujemy sprawnie, szybko i na czas. Nasze biuro nie boi się złożonych zadań – wszystkie zlecenia są realizowane w trybie ciągłym, dzięki czemu dajemy klientom pewność wysokiej jakości usługi! Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm i osób, które szukają w Tarnowie pomocy rzetelnego tłumacza.

Wiedząc, jak ważny jest profesjonalizm i zdolność rzetelnego odwzorowania sensu różnego rodzaju tekstów, nasi specjaliści zwracają uwagę na każdy, nawet najmniejszy element tłumaczonych dokumentów. Ta kwestia jest wyjątkowo ważna w przypadku tekstów wymagających tłumaczenia przysięgłego. W naszym biurze zyskują Państwo pewność, że każdy wykonany przekład charakteryzować się będzie wysoką jakością i starannością. Zaufało nam już wielu klientów mieszkających w Tarnowie – Ciebie również zapraszamy do współpracy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wyślemy Ci dokładną wycenę w zaledwie 15 minut otrzymania Twojego maila wysłanego za pomocą formularza lub po kontakcie telefonicznym. Jeżeli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry proponujemy dogodną dla klientów opcję rozliczenia na zasadzie ilości słów w tłumaczonym dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby nasze biuro tłumaczeń mogło przesłać Ci cenę, którą proponujemy za wykonanie danego tłumaczenia, prześlij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeżeli zamierzasz przekazać nam istotne informacje, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków prześlemy Ci wiadomość z wyceną oraz czasem realizacji usługi. Jeżeli nasza propozycja spotka się z Twoją akceptacją, przystąpimy do realizacji tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wówczas jeden z naszych tłumaczy, dysponujący właściwymi kompetencjami do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona przekład w określonym przez nas czasie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku innych tekstów, gotowy plik jest dostępny w określonym terminie w dedykowanym panelu oraz jest wysyłany w formie wiadomości elektronicznej. Jeżeli użytkownik oczekuje jeszcze większej precyzji, do korekty tekstów można zamówić zawodowego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Świetnie przetłumaczymy każdy tekst, biorąc pod uwagę wszystkie szczegóły w tym jego ogólny profil. Charakteryzują nas bardzo korzystne ceny, połączone ze świetną jakością wykonywanych przekładów. Oprócz tego, bezpłatnie wycenimy wszystkie zlecenia i wykonamy je w tempie ekspresowym.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zapewniamy bezbłędne tłumaczenia dokumentów sądowych, artykułów naukowych, świadectw, umów biznesowych oraz wszelkich innych dokumentów, które wymagają fachowego i dokładnego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Powierzone nam maile tłumaczymy w niespełna godzinę, aby skutecznie wpisywać się w potrzeby naszych klientów. W końcu żadna osoba nie chce czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. W przypadku stron internetowych, przetłumaczymy każdy ich rodzaj tak, aby skutecznie działały w sieci i odpowiadały standardom UX.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasza oferta zawiera także tłumaczenia ustne, zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne. Nasi profesjonalni specjaliści dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy także tłumaczenie rozmów telefonicznych. To usługa, która jest bardzo sprawna i atrakcyjna cenowo. Wszystkie rozmowy można nagrać i odtwarzać za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku każdego tekstu, masz możliwość zamówienia usług naszego profesjonalnego native speakera. Zdajemy sobie sprawę, że pewni tłumacze nie zawsze podołają zadaniu np. ze względu na niewłaściwe odniesienie się do specyfiki danego kraju. Nasi native speakerzy posługują się zarówno wybranym językiem, jak i są zapoznani z tradycją tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają zgodnej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

jest to liczba naszych profesjonalnych tłumaczy i native speakerów. Każdy nasz pracownik posiada wysokie kwalifikacje, dlatego oferujemy teksty najwyższej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych klientów, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z rezultatów współpracy. Zachęcamy również Ciebie do rozpoczęcia współpracy.

25 000

zleceń – tak olbrzymia liczba pracy informuje o tym, że rynek wymaga wysokiej jakości tłumaczeń, które nasze biuro realizuje każdego dnia.

70 000 000

taką liczbę słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Codziennie pomagamy naszym klientom w sprawnej komunikacji, niezależnie od charakteru tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail