Tłumaczenia
Tarnobrzeg

Skuteczne tłumaczenie jest zależne od postawienia na tłumacza znającego się na swojej pracy. Dlatego nasza firma oferuje tłumaczenia przysięgłe przygotowywane dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy, którzy trzymają pieczę nad tym, aby tworzone przez nas treści charakteryzowały się zawsze wysoką jakością. Przygotowujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy szybką realizację i nieodpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Tarnobrzegu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy mnóstwo zróżnicowanych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające ogromnej wiedzy i profesjonalizmu), jak i różnego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, zyskujesz pewność, że będzie idealnie wykonane i dostarczone w umówionym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Tarnobrzegu.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przygotowujemy bardzo szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem najlepszej jakości – i to bez względu na szybki termin realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w przygotowywaniu najrozmaitszego rodzaju tekstów. Dzięki temu, także tłumaczenia przysięgłe tworzone przez nasz zespół są przekazywane klientom ekspresowo.

Wykwalifikowani pracownicy to fundament sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Aby zagwarantować naszym kontrahentom wsparcie w zrealizowaniu w zasadzie każdego tłumaczenia, oferujemy tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem zadowalają zleceniodawców. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Tarnobrzegu!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to absolutnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi klientami, którzy po otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i ile wynosi dokładna kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, zawsze oferujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co stanowi dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby wycena została wykonana sprawnie i była dokładna, prześlij nam plik z tekstem, który mamy przetłumaczyć. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać też uzupełniające uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, jak szybko będzie przez nas zrealizowane i jaka jest jego cena. Kiedy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do działania.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego doświadczonego tłumacza. Do wszystkich zleceń wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z określoną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to otrzymanie gotowego przekładu. U nas masz pewność, że dostarczymy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym kontrahentom także pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst wymaga poprawy, zapewnimy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych wykwalifikowanych tłumaczy są zawsze tekstami na najwyższym poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co należy zamieścić w tekście, oraz odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Całość w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze zgodnie z uzgodnionym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje dobrana osoba, która przetłumaczy tekst tak bezbłędnie i fachowo, jak i niezwykle szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą stroną internetową, a także bardzo szybko przełożą na dany język treść najróżniejszego typu maili. Gotowe, przełożone maile dostarczamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, dotrze w określone przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są relatywnie niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo sprawne i zawsze niezawodne. W razie konieczności, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Dlatego wśród naszych usług widoczna jest także korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego kompetencje znajdują swe korzenie zarówno na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na wykorzystanie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, zlecając kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Za każdym razem wybierano nas za kwalifikacje, szybki kontakt i wysoką jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom wciąż kontynuujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, umożliwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail