Tłumaczenia
Szprotawa

Nasza firma składa się z wyspecjalizowanych tłumaczy i native speakerów. Realizowane przez nas tłumaczenia są każdorazowo zgodne z treścią oryginału, wykonywane z ustalonym wcześniej terminem oraz w konkurencyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w skład naszych najmocniejszych stron, które możemy zaoferować klientom w w Szprotawie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Szprotawie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i sprawnie wykonujemy każdy przekład, dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i doświadczeniu naszych tłumaczy. Wśród nich znajdują się osoby znakomicie znające się na tworzeniu najlepszych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, zatem naszym kontrahentom oferujemy wyjątkowo krótkie terminy wykonania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy klasyczne przekłady pisemne, zawsze przygotowujemy nasze zlecenia na czas, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry ustalamy czas wykonania tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy może spodziewać się gotowego tłumaczenia. Jeśli Szprotawa to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń, jak najszybciej napisz lub zadzwoń do nas.

Wśród naszych translatorów jest mnóstwo osób posiadających ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszej grupy sprawia, że wykonujemy tłumaczenia w ponad 50 językach świata. Dzięki tak mocnym podstawom, podejmujemy się różnego typu zleceń i każdorazowo dostarczamy klientowi perfekcyjnie przygotowany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci proszą nas o wycenę tłumaczenia konkretnej treści za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie oraz telefonicznie. W przeciągu trzydziestu minut otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku zwyczajnego przekładu, za każdym razem proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Czyli tekst, który wymaga przekładu. Kiedy otrzymamy tekst, będziemy mogli go dokładnie wycenić. Plik z treścią można wysyłać również za pośrednictwem formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy w ten sposób o kosztach przekładu danego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać gotowy przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli kontrahent zgodził się na warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zlecenia tłumacz, zabiera się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został ustalony jako data dostarczenia zlecenia, przesyłamy klientowi gotowy przekład. Otrzymuje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera – jest to forma zlecenia dodatkowego, jeśli kontrahent chciałby dopasować tekst do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. albo wprowadzić pewne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Możemy zaoferować konkurencyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze tłumaczenia są nie tylko wykonywane ekspresowo i skrupulatnie, lecz również w odniesieniu do najrozmaitszych części językowych obecnych w konkretnej kulturze, jak również charakteru i kontekstu konkretnej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i fachowo przygotowane tłumaczenia umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Perfekcyjnie przełożymy treści witryn internetowych, a także e-maile, których przekład dostarczamy naszym kontrahentom w nie więcej niż sześćdziesiąt minut, aby zagwarantować im sposobność utrzymania płynności konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dotrze w wyznaczoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy zarówno tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym przekładem rozmowy telefonicznej, możemy zaoferować także możliwość nagrywania, aby po zakończeniu rozmowy klient mógł wysłuchać jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby znające się na kulturze i specyfice rozmaitych państw, dlatego doskonale skorygują różnego typu teksty, aby były bardziej wiarygodne pod względem językowym. Co więcej, każdy tekst możemy dostosować do konkretnej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy tworzą nasz zespół i każdego dnia realizują najlepsze jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory korzystały z pomocy biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – ukazuje zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo translacje rozmaitego rodzaju treści, przez co nieustannie rozwijamy się i poszerzamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach zrealizowanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail