Tłumaczenia
Szczytno

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim przygotowywaniem najwyższej jakości tłumaczeń różnego typu tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą przede wszystkim profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których zapewniamy wysokie umiejętności lingwistyczne i obszerną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – tłumaczenia przygotowujemy w aż 50 różnych językach. Działamy także w Szczytnie!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Szczytnie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najszybciej jak to możliwe i profesjonalnie przygotowujemy doskonałe tłumaczenia tekstów najróżniejszego rodzaju. Nasi tłumacze to profesjonaliści zajmujący się także tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną bardzo szybko przetłumaczone przez naszych językowych fachowców. Ponadto, wszystko to oferujemy w niskiej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – każde zlecenie jest szczegółowo badane przez nasz zespół, natomiast do zrealizowania konkretnego tłumaczenia przydzielamy osobę, która najdokładniej zna się na danej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które udostępniamy klientom charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy grupę zaufanych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swym doświadczeniem i umiejętnościami. Jeśli Szczytno to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Oferujemy Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie zyskują Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe będą przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie niezwykle sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie przygotowany formularz. Zwykłe tłumaczenia są najczęściej rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, stanowiącym przedmiot zlecenia. Precyzyjna wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu 30 minut. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Razem z wypełnionym formularzem powinieneś wysłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w jakimkolwiek formacie, a także zamieścić uwagi w odpowiednim polu znajdującym się w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Gdy otrzymamy wszystkie informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę oraz oszacujemy, ile czasu będzie trwało zrealizowanie konkretnego zlecenia. Jeżeli nasza oferta zostanie zatwierdzona przez klienta, rozpoczynamy realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz translator rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w określonym terminie. Zawsze jest to osoba, której kompetencje najlepiej odzwierciedlają tematykę konkretnego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

We wcześniej ustalonym czasie przesyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, umieszczając go równocześnie w jego panelu Klienta. Oprócz tego, wszystkie tłumaczenia przysięgłe są przesyłane także pocztą, a klienci otrzymują je na przełomie kilku dni. Wszystkie zlecenia mogą zostać poddane dodatkowej edycji (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie teksty, wychodzące spod pióra naszych tłumaczy cechują się najwyższą jakością i skrupulatnym przekładem, który uwzględnia specyfikę oraz specyfikę danego języka. Wszystkie zlecenia zrealizujemy bezzwłocznie, niezawodnie i po przeprowadzeniu zupełnie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie zatrudniamy osoby specjalizujące się w różnego typu przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w ciągu godziny! Mamy świadomość, że bezproblemowa komunikacja jest ważna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i przesyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich witryn internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, zapewniamy wsparcie tłumacza mającego doświadczenie w konkretnej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej konwersacji w obcym języku – służymy pomocą! Poza bieżącym tłumaczeniem i korzystną ceną, dajemy również sposobność nagrania danej konwersacji i późniejszego odsłuchiwania jej za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać edycji, która jest wykonywana przez wyspecjalizowanego native speakera. Celem edycji jest głównie dostosowanie treści do grupy odbiorców danej branży czy tematyki (np. w kontekście kulturowym konkretnego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

grono naszych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dbają o stworzenie jak najlepszych jakościowo tłumaczeń.

300

użytkowników – klienci Dogadamycie, którzy skorzystali z naszych usług (bardzo często wielokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń wykonaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się także Twoim!

70 000 000

słowa, które do tej pory napisaliśmy w ramach naszych przekładów. Ta ogromna liczba pokazuje, jak wielkie jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail