Tłumaczenia
Szczecin

Dogadamycie oferuje profesjonalne tłumaczenia przysięgłe wykonywane w wielu językach. Proponujemy naszym klientom krótkie terminy realizacji zleceń, stuprocentową terminowość i konkurencyjne ceny.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Szczecinie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Usługi translatorskie, które oferujemy naszym klientom obejmują wiele rodzajów tłumaczeń. Między innymi są to tłumaczenia pisemne, biznesowe oraz przysięgłe, ale także tłumaczenia ustne. Nasi tłumacze posiadają wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę, dlatego zlecenia realizują zawsze kompetentnie i profesjonalnie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Naszym klientom ze Szczecina proponujemy tłumaczenia wykonywane w trybie ekspresowym, w tym również tłumaczenia przysięgłe. Oferta Dogadamycie jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pracujący dla nas tłumacze posiadają wieloletnie doświadczenie w pisaniu tekstów danego rodzaju, cechują się dokładnością, skrupulatnością i umiejętnością wychwycenia najdrobniejszych językowych niuansów. Ciągłość ich pracy, niezależnie od dnia i godziny sprawia, że mogą być Państwo pewni, że zlecenie zostanie zrealizowane terminowo.

Nasze biuro tłumaczeniowe specjalizuje się w wielu typach tłumaczeń – nasi tłumacze i native speakerzy podejmują się każdego zlecenia. Wykonując dla Państwa tłumaczenie, biorą pod uwagę specyfikę i kontekst tłumaczenia. Naszą mocną stroną są tłumaczenia przysięgłe i biznesowe – cechują się najwyższą dokładnością przekładu.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasi klienci mogą skorzystać z opcji bezpłatnej wyceny, realizowanej już w 15 minut. Co więcej, wstępna wycena jest niezobowiązująca – mogą Państwo zrezygnować z naszych usług. W przypadku klasycznych tłumaczeń oferujemy Państwu wariant rozliczenia w oparciu o ilość słów w tłumaczonym tekście – ta korzystna opcja cieszy się dużą popularnością klientów. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat wyceny, prosimy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza bądź telefonicznie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Prosimy o przesłanie plików z tekstami do tłumaczenia, abyśmy mogli sporządzić wycenę. Należy przesłać je za pośrednictwem formularza, w dowolnym formacie pliku. W formularzu znajdziecie Państwo również miejsca na wpisanie dodatkowych uwag do zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaraz po wycenieniu zlecenia przesyłamy do Państwa e-mail, w którym podajemy cenę i termin realizacji. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie warunków współpracy, wyznaczony tłumacz przystąpi do tłumaczenia tekstów dla Państwa.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Tłumaczenia dokonuje zawsze osoba mająca doświadczenie w przekładzie danego typu tekstów, a także odpowiednią wiedzę w konkretnej branży.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W wyznaczonym terminie przesyłamy do Państwa plik z wykonanym tłumaczeniem. Dodatkowo jest on dostępny w Panelu Klienta. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem poczty – przesyłka dociera najdalej po paru dniach. Nasi klienci mogą dodatkowo zamówić korektę przetłumaczonego tekstu. Dokonuje jej doświadczony tłumacz będący native speakerem.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia tekstów różnego rodzaju, z uwzględnieniem ich specyfiki, kontekstu, kręgu odbiorców i niuansów językowych. Proponowane ceny są konkurencyjne, terminy ekspresowe, jakość usług – najwyższa. Atutem naszego biura jest darmowa, niezobowiązująca wycena.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia dokumentów specjalistycznych, tłumaczenia przysięgłe – tłumaczymy umowy biznesowe, świadectwa, dokumentację sądową, artykuły naukowe i wiele innych tekstów. Wszystkie zlecenia realizujemy sprawnie, a przekład cechuje się stuprocentową wiarygodnością.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Tłumaczenie stron www każdego typu i tłumaczenie wiadomości e-mail. Te ostatnie wykonujemy w zaledwie 60 minut, proponując najlepsze stawki.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasi doświadczeni w konkretnej branży tłumacze dojeżdżają do wskazanej lokalizacji w określonym terminie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Rozmowa może zostać nagrana i udostępniona w Panelu Klienta – wówczas mogą Państwo do niej wrócić w dowolnym momencie. Usługę tłumaczenia rozmów telefonicznych wykonujemy szybko i w dobrej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

wiemy, że specyfika tekstu lub branży stawia ogromne wyzwania przed zajmującym się nim tłumaczem, dlatego oferujemy dodatkową korektę przetłumaczonego tekstu przez native speakera, będącego jednocześnie doświadczonym tłumaczem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu tłumaczy i native speakerów współpracuje z Dogadamycie. W trosce o zadowolenie naszych klientów zatrudniamy tylko doświadczonych tłumaczy, cechujących się wysokimi kompetencjami lingwistycznymi.

300

użytkowników Dogadamycie zaufało naszym tłumaczeniom. Wielu z nich korzysta z naszych usług ponownie.

25 000

zleceń – zapotrzebowanie rynku na profesjonalne, nowoczesne tłumaczenia jest ogromne i z każdym dniem rośnie. My jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klientów i zapewnić krótkie terminy realizacji nawet dużych zleceń.

70 000 000

tyle słów znalazło się w wykonanych przez tłumaczy Dogadamycie tłumaczeniach pisemnych. Żadne z nich nie jest przypadkowe, lecz przemyślane i trafione. Za cel postawiliśmy sobie zniesienie granic w porozumiewaniu się między ludźmi, bez względu na język, który się posługują.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail