Tłumaczenia
Szamotuły

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza wysokich kompetencji. Dlatego też zatrudniamy jedynie profesjonalistów z doświadczeniem i wyjątkowo dobrymi umiejętnościami językowymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia z wykonanego zlecenia i szybkie dostarczenie przygotowanych tekstów. Dlatego w Szamotułach jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Szamotułach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są szybki czas realizacji przekładu, wysokie umiejętności tłumaczy, jak i bardzo dobre oferty cenowe. Wykonujemy szeroki zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam translacje są przygotowywane na bieżąco, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu gwarantujemy swoim klientom szybkie oddanie tekstów – zawsze w ustalonym wcześniej czasie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno klasyczne tłumaczenia, a także wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się każdego lingwistycznego wyzwań. Obecnie nasze biuro przygotowuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Z tego powodu mamy absolutną pewność, że wykonane przez nas tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Szamotuły to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu innych biur u nas jest ona całkowicie darmowa. Kontaktując się z nami poprzez formularz zamieszczony na stronie lub dzwoniąc pod widoczny numer telefonu, szybko otrzymasz wszystkie niezbędne informacje. Klasyczne przekłady rozliczamy biorąc pod uwagę ilość słów do przetłumaczenia w danym tekście i takie rozwiązanie proponujemy naszym klientom (opcja ta jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo). Wszystkie zlecenia wycenimy w nie więcej niż pół godziny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki formularzowi na stronie możesz przesłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać także kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dokładnie opisać Ci cały przebieg pracy naszego translatora i ułatwić podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, udostępnimy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy termin, w jakim możemy dostarczyć gotowy przekład. Kiedy zaakceptujesz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najdokładniej odda sens i istotę Twojego tekstu) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są dostarczane również w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można dodatkowo zlecić sprawdzenie tekstu przez native speakera, który zadba o to, aby treść lepiej odzwierciedlała charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro tłumaczeń to takie, które wie jak przygotowywać przekłady w stu procentach spełniające potrzeby klienta. Musi wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów oraz mieć na względzie cechy charakterystyczne dla danego języka. Dogadamycie jest właśnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i zapewniającym ekspresową realizację zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy przygotowujemy z dużą pieczołowitością i koncentracją na konkretnym zadaniu. Z tego powodu bez problemu i w ekspresowym tempie wykonamy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, tłumacząc ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili wykonujemy w zasadzie “od ręki”. Robimy to nie dłużej niż godzinę, aby jak najszybciej umożliwić klientowi udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli chcesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w dobre miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w określonym przez Ciebie miejscu i czasie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, oddelegujemy osobę mającą pojęcie o określonej dziedzinie, która pomoże w dokładniejszym zrozumieniu rozmówcy.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy również całkowicie płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia konwersacji, możemy także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego zespołu to osoby nie tylko o wysokim stopniu zdolności lingwistycznych, ale również znające specyfikę konkretnego języka. Dlatego gwarantujemy także możliwość dokonania przez nich edycji już przełożonych tekstów tak, aby dopasować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które pracują w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak duże grono umożliwia podejmowanie zleceń z różnych branż i tworzenie treści najwyższej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących wysokiej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że dzisiaj jesteśmy jednym wiodących biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tak wiele słów napisali do tej pory nasi tłumacze w ramach tworzenia translacji pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail