Tłumaczenia
Świnoujście

Dogadamycie gwarantuje wszystkim zainteresowanym mieszkającym w Świnoujściu tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów – także tych wymagających ogromnego profesjonalizmu i dbałości o każdy niuans. Dlatego nasze tłumaczenia przysięgłe dostarczamy w krótkim czasie, po korzystnej cenie i z opcją przygotowania ich w wielu różnych językach. Do każdego zadania przystępujemy z odpowiednią skrupulatnością i uwagą.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Świnoujściu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Konkurencyjne ceny, szybka realizacja i znakomita jakość przekładów – wszystko to sprawia, że bez obaw możesz zlecić nam tłumaczenia pisemne, biznesowe czy przysięgłe. Jeżeli Świnoujście to miasto, w którym szukasz profesjonalistów - koniecznie poznaj przygotowaną przez nas ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dobrze sporządzone tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza bezbłędności, sporego zaangażowania oraz doskonałych kompetencji. Dlatego każda współpracująca z nami osoba wykazuje właśnie takie cechy.

Wnikliwa selekcja tłumaczy i wybór świetnego zespołu, pozwala nam wykonywanie wysokiej jakości przekładów w ponad pięćdziesięciu różnych językach. Nasze tłumaczenia zyskują uznanie wśród licznych klientów, którzy chętnie wracają do naszego biura z następnymi zleceniami. Poza dużym zaangażowaniem pracowników, wyróżniamy się także zróżnicowaną ofertą, dzięki czemu tworzymy tłumaczenia zwykłe, biznesowe i przysięgłe. Nasze zalety to najwyższa jakość oraz gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które świadczą tłumaczenia w Świnoujściu. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każdy dokument wycenimy dla Ciebie całkowicie bezpłatnie i błyskawicznie (zaledwie w 15 minut!). Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza umieszczonego na stronie lub zadzwonisz na nasz numer. Jeżeli powierzysz nam tłumaczenie tzw. „standardowe”, zaoferujemy Ci wycenę na podstawie ilości słów znajdujących się w Twoim dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

W ten sposób będziemy mogli precyzyjnie i błyskawicznie wycenić przekład. Najlepiej zrobić to za pomocą umieszczonego na tej witrynie formularza, w którym możesz także umieścić kilka wskazówek lub dodatkowych uwag.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po kontakcie z nami otrzymasz zarówno cenę za realizację pełnego tłumaczenia, jak i informację o czasie, w którym nasi specjaliści mogą je dla Ciebie wykonać. Jeśli zgodzisz się na nasze warunki, natychmiast rozpoczniemy jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego zadania przydzielamy specjalistę, którego kwalifikacje sprawdzą się najlepiej podczas pracy z konkretnym tekstem. Nasi tłumacze dysponują określonymi specjalizacjami, dlatego wielu z nich zajmuje się wyłącznie określonymi typami treści, dzięki czemu nieustannie udoskonalają swoje kompetencje oraz gwarantują rzetelność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy zlecenie będzie już przygotowane, w umówionym terminie otrzymasz od nas końcowy plik z tłumaczeniem. Oprócz tego, umieścimy go w Twoim Panelu Użytkownika, zaś osoby, które zleciły nam tłumaczenia przysięgłe, dostaną ten sam dokument również pocztą tradycyjną. Jeżeli tekst będzie wymagał dodatkowej korekty, zaoferujemy Ci usługi naszego native speakera, który skoryguje każdy tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument wycenimy za darmo, zaproponujemy korzystne warunki współpracy, wykonamy szybkie i równocześnie doskonałej jakości tłumaczenie. Z naszym biurem tłumaczeń nie musisz się martwić, że przekład będzie niedokładny, lub nie uwzględni kluczowych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół realizuje różnego typu przekłady, również te wymagające technicznego podejścia. Skrupulatnie zajmiemy się każdym artykułem naukowym, świadectwem lub dokumentem sądowym.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Oferujemy możliwość szybkiego przetłumaczenia wiadomości e-mail (do 60 minut), dzięki czemu będziesz mógł szybko udzielić wymaganej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności komunikacji. Nasi specjaliści tłumaczą także strony internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, dobierzemy dla Ciebie tłumacza, który orientuje się w danym temacie i w wyznaczonym terminie przyjedzie w określoną przez Ciebie lokalizację. Zapewniamy tłumaczenia ustne symultaniczne oraz konsekutywne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych specjalnych usług, która jest świadczona w korzystnej cenie i ekspresowym czasie realizacji. Każda rozmowa może być zapisana i udostępniona w Panelu Użytkownika, istnieje możliwość jej wielokrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku, gdy tłumacz nie sprosta zadaniu, niewystarczająco uwzględniając kontekst czy niuanse językowe znajdujące się w tekście, możemy zaoferować pomoc doświadczonego native speakera. Dokona on bezbłędnej korekty istniejącego tekstu, ponieważ rozumie nie tylko dany język, ale również bardzo dobrze orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, nieraz wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

gwarantujemy klientom wysoki poziom realizowanych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset zawodowych i kompetentnych tłumaczy oraz native speakerów.

300

to ilość klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z pomocy Dogadamycie. Te osoby bardzo często korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie polecając nas swoim znajomym.

25 000

liczba zrealizowanych tłumaczeń informuje, jak dużym zaufaniem darzą nas osoby zlecające nam przekład tekstów.

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory wystukali na klawiaturach nasi tłumacze w przypadku wszystkich przekładów pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail