Tłumaczenia
Świętochłowice

Dobre tłumaczenie wymaga postawienia na tłumacza znającego się na swojej pracy. Dlatego nasza firma oferuje tłumaczenia przysięgłe przygotowywane dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy, którzy trzymają pieczę nad tym, aby przygotowywane przez nas treści cechowała zawsze najlepsza jakość. Wykonujemy tłumaczenia w 50 językach, zapewniamy bezzwłoczną realizację i darmową wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Świętochłowicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy wiele zróżnicowanych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i profesjonalizmu), jak i różnego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, masz pewność, że zostanie dobrze przygotowane i oddane w umówionym czasie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób mieszkających w Świętochłowicach.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty tworzymy niesamowicie szybko. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem najwyższej jakości – i to niezależnie od krótkiego terminu realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy bogatych w doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju tekstów. Z tego powodu, także tłumaczenia przysięgłe tworzone przez naszą kadrę są dostarczane do klientów ekspresowo.

Wykwalifikowani pracownicy to podstawa sprawnie funkcjonującej firmy. Aby zapewnić naszym kontrahentom wsparcie w opracowaniu niemal każdego tłumaczenia, oferujemy przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, dzięki czemu przygotowywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe zawsze spełniają oczekiwania i wymagania zleceniodawców. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Świętochłowicach!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasza firma nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to absolutnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi kontrahentami, którzy po otrzymaniu wyceny mają świadomość, za co płacą i jaka jest całkowita kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, każdorazowo proponujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co stanowi uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby wycena została wykonana sprawnie i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać również uzupełniające uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Błyskawicznie wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas zrealizowane i jaka jest jego cena. Gdy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny punkt to po prostu praca naszego wykwalifikowanego tłumacza. Do wszystkich zleceń wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to otrzymanie ukończonego przekładu. U nas możesz być pewien, że oddamy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym kontrahentom także pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst wymaga korekty, zaoferujemy Ci usługi naszego wysoko wykwalifikowanego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych doświadczonych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co należy zamieścić w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w korzystnej cenie i zawsze zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli jedynie znajomości języka. Do realizacji przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, każdorazowo zostaje przydzielona osoba, która wykona tekst zarówno bezbłędnie i fachowo, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą witryną, a także bardzo szybko przełożą na dany język treść wszelkiego typu maili. Gotowe, przełożone maile dostarczamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, dotrze w wybrane przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich ceny są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo sprawne i zawsze niezawodne. W razie konieczności, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Dlatego pośród naszych usług widoczna jest także korekta przygotowywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności znajdują swe korzenie tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości różnego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na użycie naszych tłumaczeń. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj, zlecając kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Za każdym razem stawiano na nas za kompetencje, szybki kontakt i wysoką jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom nieustannie kontynuujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, umożliwiając ludziom sprawne i szybkie kontaktowanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail