Tłumaczenia
Świecie

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się głównie tworzeniem wysokiej jakości tłumaczeń różnego typu tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą przede wszystkim profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których gwarantujemy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki – tłumaczenia przygotowujemy w aż 50 różnych językach. Działamy również w Świeciu!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Świeciu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najszybciej jak to możliwe i profesjonalnie tworzymy doskonałe przekłady tekstów różnego typu. Nasi translatorzy to fachowcy zajmujący się również tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam powierzysz zostaną ekspresowo przetłumaczone przez naszych lingwistycznych fachowców. Ponadto, wszystko to oferujemy w atrakcyjnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to profesjonaliści – wszystkie zlecenia są dokładnie badane przez nasz zespół, natomiast do wykonania konkretnego tłumaczenia przydzielamy osobę, która najlepiej zna się na konkretnej tematyce oraz dziedzinie. Tłumaczenia, które udostępniamy klientom charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i zatrudniamy grupę profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Jeżeli Świecie to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad pięćdziesięciu językach. W Dogadamycie mają Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe zostaną przetłumaczone w jak najlepszy i jednocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami dzięki podanemu na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Zwykłe tłumaczenia są najczęściej rozliczane na podstawie ilości znaków w tekście, stanowiącym przedmiot zlecenia. Szczegółowa wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Razem z wypełnionym formularzem powinieneś wysłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w jakimkolwiek formacie, a także dodać uwagi w odpowiednim polu znajdującym się w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy wszystkie informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, ile czasu zajmie nam wykonanie konkretnego zadania. Jeżeli nasza oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, przechodzimy do etapu realizacji.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz tłumacz rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w określonym terminie. Zawsze jest to osoba, której umiejętności najlepiej odzwierciedlają profil danego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym terminie przesyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, publikując go jednocześnie w jego panelu Klienta. Ponadto, wszystkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, a klienci otrzymują je w ciągu kilku dni. Każde tłumaczenie może zostać poddane dodatkowej korekcie (przeprowadza ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie tłumaczenia wychodzące spod pióra naszych tłumaczy cechują się wysoką jakością i dokładnym przekładem, uwzględniającym charakter oraz specyfikę danego języka. Każde zlecenie przygotujemy szybko, niezawodnie i po dokonaniu całkowicie darmowej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie zapewnia profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego typu przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w przeciągu 60 minut! Mamy świadomość, że bezproblemowa komunikacja jest ważna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i wysyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich stron internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy pomoc tłumacza posiadającego doświadczenie w konkretnej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej rozmowy w obcym języku – gwarantujemy pomoc! Poza bieżącym tłumaczeniem i atrakcyjną ceną, oferujemy również możliwość nagrania konkretnej rozmowy i późniejszego odsłuchiwania jej dzięki panelowi Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty można u nas poddać edycji, wykonywanej przez wyspecjalizowanego native speakera. Celem korekty jest w głównej mierze dostosowanie treści do grupy odbiorców określonej branży czy tematyki (np. w kontekście kulturowym danego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dbają o wypracowanie jak najlepszych jakościowo tłumaczeń.

300

użytkowników – klienci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (bardzo często niejednokrotnie!)

25 000

zleceń – właśnie tyle zleceń wykonaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się także Twoim!

70 000 000

słowa, które do tej pory napisaliśmy w naszych przekładach. Ta ogromna liczba pokazuje, jak ogromne jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail