Tłumaczenia
Świdnik

Najwyższa jakość i szybkość realizacji – to cechy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku firm translatorskich działających w Świdniku. Nasze tłumaczenia przysięgłe wykonujemy nie tylko szybko, ale także z pełnym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to fachowcy, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym czasie, ale również na korzystnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Świdniku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Paleta naszych usług to przede wszystkim najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz rozmaite przekłady pisemne. Nasze cechy to korzystne warunki współpracy i bardzo szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych atutów Dogadamycie jest oferowanie szybko i profesjonalnie wykonanych tłumaczeń, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze przygotowują niezwykle szybkie tłumaczenia, które bez względu na krótki czas realizacji, każdorazowo wykonywane są z niesamowitą pieczołowitością i uwagą. Działamy w trybie ciągłym, dlatego przygotowujemy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też oddajemy gotowe zlecenia każdorazowo w terminie.

W naszej ofercie możesz znaleźć przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, przez co przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów potrzebują rozmaitych umiejętności i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń za każdym razem typujemy osoby o odpowiednich umiejętnościach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Świdnik jest miastem, w którym szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przed przystąpieniem do wykonania zlecenia, na pewno chciałbyś wiedzieć, jakie będą dokładne koszty usługi. Właśnie dlatego zapewniamy potencjalnym klientom możliwość wyceny wszystkich tekstów – zupełnie darmowo, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tzw. tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są zazwyczaj wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w danym tekście, co uchodzi za wyjątkowo korzystne wyjście.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu uzyskania pełnej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to uczynić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala przesłać pliki w różnych formatach, a w specjalnym polu można załączyć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem wyceniamy zlecenie i szacujemy, w jakim terminie możemy zapewnić Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do tematyki zlecenia tłumacz natychmiast zabierze się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonane tłumaczenie przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej witrynie. Co więcej, każdy tekst można skorygować. Jeżeli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem absolutnie darmowo, gwarantując jednocześnie bardzo dobre warunki współpracy: konkurencyjne ceny, przekład niezwykle zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach oraz szczególnie szybkie wykonanie. Wszystko to w połączeniu z najwyższą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” przekładami, zajmujemy się również profesjonalnym tłumaczeniem trudniejszych tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą również tłumaczenia stron internetowych różnego rodzaju, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (wykonujemy je nie dłużej niż 60 minut!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli szukasz tłumacza mającego pojęcie o danej dziedzinie, który dotrze w umówione przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich potrzeb.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa wyjątkowo szybka i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeżeli konkretny przekład nie wpisał się w kontekst lub grono odbiorców dla którego ma być skierowany, proponujemy także wprowadzenie poprawek do napisanego już tekstu. Korekty podejmie się nasz native speaker, najlepiej znający występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych profesjonalnych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst był zgodny z wymaganiami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy niesłabnące zainteresowanie i zaufanie do tworzonych przez nas przekładów. Dziękujemy!

70 000 000

czyli liczba słów, które dotychczas zostały przetłumaczone we wszystkich przygotowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail