Tłumaczenia
Suwałki

Wszystkie przygotowane przez nas przekłady to tłumaczenia wysokiej jakości, doskonale wpisujące się w profil tak znaczących dokumentów. Jesteśmy biurem gwarantującym natychmiastową realizację zleceń, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” teksty realizowane w aż pięćdziesięciu różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Suwałkach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wiemy, jak znacząca jest punktualność i korzystna cena. W związku z tym przygotowana przez nas oferta adresowana do mieszkających w Suwałkach obejmuje szeroki zakres usług. Jesteśmy firmą, która może zaoferować nie tylko standardowe przekłady pisemne, ale również tłumaczenia przysięgłe i biznesowe. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz naszą pełną ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Skuteczna firma oferująca usługi translatorskie musi cechować się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Rozumiemy to, dlatego w naszym zespole znajdują się tłumacze o doskonałych umiejętnościach, posługujący się 50 językami. Dzięki tak dużemu zakresowi możliwości, każdy klient znajdzie u nas oczekiwaną pomoc.

W wielu zleceniach znaczącą wagę odgrywa termin realizacji, dlatego nasze tłumaczenia są wykonywane w sposób natychmiastowy. Nasi pracownicy dokładnie wykonują każde zadanie, także tłumaczenia biznesowe czy przysięgłe, w których tak znacząca jest troska o każdy niuans i szczegół uwzględniony w treści. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet niezwykle trudnego zlecenia. Jeśli szukasz najlepszego biura tłumaczeń w Suwałkach – skontaktuj się z nami!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie zobowiązuje! Jeżeli jest to tłumaczenie standardowe, proponujemy naszym klientom podejście oparte na rozliczeniu na podstawie liczby słów w przesłanym do nas tekście. Jest to bardzo skuteczna i uczciwa dla obu stron opcja. Chcesz uzyskać wycenę mailowo w ciągu 15 minut? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W przygotowanym przez nas formularzu jest również możliwość dodawania plików (w każdym formacie). Przekaż nam tekst oraz ewentualnie dodaj wytyczne w specjalnym miejscu znajdującym się na formularzu. W ten sposób ekspresowo oszacujemy wycenę Twojego zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Następny krok należy do nas. Jak najszybciej prześlemy do Ciebie wiadomość, z której dowiesz się, jaki jest czas potrzebny do stworzenia przekładu. Poinformujemy Cię również o cenie. Jeżeli wszystko będzie w porządku, przystąpimy do kroku czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie dobrany do tego zadania tłumacz przygotuje Twoje zlecenie na czas. Obiecujemy wysoką jakość przekładu, ponieważ wiemy, jak istotny w komunikacji jest każdy szczegół językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Przetłumaczony tekst otrzymasz na maila. Będzie on również dostępny w Twoim Panelu Klienta. Klienci, którzy zamawiają u nas tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również dokumenty za pomocą klasycznej poczty. Jeżeli oczekujesz korekty tekstu, proponujemy usługi naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument tłumaczymy w ekspresowym tempie, ale też z ogromną starannością. Oprócz tego zapewniamy wszystkim klientom możliwość darmowej wyceny zleceń, doskonałą jakość przekładów oraz bardzo konkurencyjną cenę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także realizacją przekładów o profilu specjalistycznym, wymagających branżowej wiedzy i zdolności językowych, czyli artykułów naukowych, umów, świadectw czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Idziemy z duchem czasu i doskonale rozumiemy, że tłumaczenia maili nie mogą czekać pół dnia. Dlatego przekład maili zrealizujemy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Co więcej, przetłumaczymy każdą stronę internetową, niezależnie od jej zawartości.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Przyjedziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasi doświadczeni specjaliści mogą tłumaczyć zarówno konsekutywnie, jak i symultanicznie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy również korzystne cenowo i błyskawiczne w realizacji tłumaczenia połączeń telefonicznych. Każdą rozmowę można nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty mogą zostać poprawione przez naszego native speakera, który świetnie zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe określonego regionu, dlatego jak najlepiej odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi native speakerzy i tłumacze to osoby kompetentne i posiadającewysokie zdolności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy zapewniać perfekcyjny poziom usług.

300

taka liczba osób skorzystała z naszej pomocy. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z naszym biurem.

25 000

uzyskaliśmy już taką ilość zleceń na wysokiej jakości i profesjonalne tłumaczenia.

70 000 000

ta ogromna liczba to suma wyrazów, które napisaliśmy dotychczas w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail