Tłumaczenia
Sulęcin

Nasze przedsiębiorstwo składa się z doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Realizowane przez nas tłumaczenia są każdorazowo zgodne z treścią oryginału, wykonywane z ustalonym wcześniej terminem oraz w konkurencyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w zakres naszych najmocniejszych stron, które możemy zaoferować klientom w w Sulęcinie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Sulęcinie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy niesamowicie elastyczni i niezwykle szybko wykonujemy każdy przekład, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych pracowników. Wśród nich znajdują się osoby doskonale znające się na przygotowywaniu świetnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym klientom proponujemy niezwykle krótkie terminy wykonania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy klasyczne tłumaczenia pisemne, zawsze wykonujemy nasze zlecenia terminowo, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy termin realizacji przekładów tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy może spodziewać się wykonanego tłumaczenia. Jeśli Sulęcin to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń, jak najszybciej napisz lub zadzwoń do nas.

Wśród naszych tłumaczy jest wiele osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszej grupy sprawia, że przygotowujemy tłumaczenia w ponad 50 językach świata. Dzięki tak mocnym podstawom, możemy podjąć się rozmaitego rodzaju zleceń i zawsze dostarczamy klientowi dobrze wykonany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci zwracają się do nas o wycenę tłumaczenia danej treści za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie oraz telefonicznie. W przeciągu 15 minut otrzymujecie od nas Państwo informację zwrotną. W przypadku klasycznego tłumaczenia, zawsze oferujemy klientowi rozliczenie na podstawie ilości wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

To znaczy tekst, który wymaga przetłumaczenia. Kiedy otrzymamy tekst, będziemy mogli go dokładnie wycenić. Plik z treścią można wysyłać również za pomocą formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy w ten sposób o cenie przekładu konkretnego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać gotowy przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli kontrahent zaakceptował te warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zadania tłumacz, rozpoczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako termin dostarczenia zamówienia, przesyłamy klientowi wykonany przekład. Dostaje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są przesyłane także pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to rodzaj zlecenia dodatkowego, jeżeli klient chce dopasować treść do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wdrożyć pewne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy atrakcyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko wykonywane ekspresowo i skrupulatnie, lecz również w odniesieniu do różnych elementów lingwistycznych istniejących w danej kulturze, jak również specyfiki i kontekstu konkretnej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy każdorazowo wiarygodne i fachowo wykonane tłumaczenia umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Perfekcyjnie przetłumaczymy treści witryn internetowych, a także e-maile, których przekład przekazujemy naszym klientom w nie więcej niż godzinę, aby zagwarantować im sposobność utrzymania płynności rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dotrze w wyznaczoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym przekładem rozmowy telefonicznej, oferujemy również szansę nagrywania, aby po zakończeniu konwersacji klient miał możliwość wysłuchania jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby znające się na kulturze i specyfice rozmaitych państw, dlatego idealnie skorygują różnego rodzaju teksty, aby były bardziej wiarygodne językowo. Ponadto, każdy tekst możemy dopasować do konkretnej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy tworzą nasz zespół i każdego dnia realizują świetne jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory skorzystały z pomocy biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – ukazuje zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo przekłady rozmaitego rodzaju treści, przez co nieustannie rozwijamy się i poszerzamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach zrealizowanych przez naszych pracowników.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail