Tłumaczenia
Sulechów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza najwyższych kompetencji. Z tego powodu angażujemy do pracy wyłącznie fachowców z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji z wykonanego zlecenia i ekspresowe dostarczenie gotowych tekstów. Dlatego w Sulechowie jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Sulechowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są ekspresowy czas stworzenia tłumaczenia, najwyższe umiejętności tłumaczy, jak i bardzo dobre oferty cenowe. Wykonujemy szeroki zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam translacje są wykonywane na bieżąco, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co gwarantujemy swoim klientom szybkie dostarczenie tekstów – zawsze w ustalonym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich językowych wyzwań. Aktualnie nasze biuro realizuje tłumaczenia najróżniejszych treści w ponad 50 językach. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że przygotowane przez nasze biuro tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Sulechów to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu konkurencyjnych biur u nas jest ona absolutnie darmowa. Kontaktując się z nami za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod widoczny numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszystkie potrzebne informacje. Zwykłe przekłady rozliczamy na zasadzie liczby słów do przetłumaczenia w konkretnym tekście i takie rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest wyjątkowo korzystna cenowo). Wszystkie zlecenia wycenimy w maksymalnie pół godziny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz wysłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Prześlij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz załączyć także kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dobrze nakreślić Ci cały przebieg pracy naszego translatora i ułatwić podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale również określimy czas, w którym możemy dostarczyć gotowe tłumaczenie. Kiedy potwierdzisz te warunki, przystąpimy do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najpełniej odda sens i istotę Twojego tekstu) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który ustaliliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W określonym wcześniej czasie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, a także w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są przesyłane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można ponadto zlecić skorygowanie tekstu przez native speakera, który zadba o to, aby treść dokładniej wpisywała się w cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro tłumaczeń to takie, które potrafi tworzyć tłumaczenia w stu procentach trafiające w oczekiwania klienta. Powinno wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów, a także mieć na uwadze elementy typowe dla danego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i zapewniającym bardzo szybką realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą pieczołowitością i skupieniem na konkretnym zadaniu. Z tego powodu bez problemu i w ekspresowym tempie przygotujemy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, przekładając ją na dowolny język. Tłumaczenie e-maili wykonujemy praktycznie “od ręki”. Zajmuje nam to maksymalnie sześćdziesiąt minut, aby jak najszybciej umożliwić klientowi udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli chcesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w dobre miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w określonym przez Ciebie miejscu i czasie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, oddelegujemy osobę znającą się na określonej branży, która pomoże w lepszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy także całkowicie płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją konwersacji, możemy także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego zespołu to osoby nie tylko o wysokim stopniu umiejętności lingwistycznych, ale również mające pojęcie o charakterze danego języka. Z tego powodu oferujemy również możliwość dokonania przez nich edycji już przetłumaczonych tekstów tak, aby dopasować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono umożliwia podejmowanie zleceń z różnych branż i przygotowywanie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących wysokiej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że dzisiaj jesteśmy jednym z najprężniej działających biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tyle wyrazów napisali do tej pory nasi tłumacze w ramach tworzenia tłumaczeń pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i umożliwiać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail