Tłumaczenia
Strzelce Opolskie

Mamy świadomość tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Właśnie dlatego werbujemy wyłącznie profesjonalistów z doświadczeniem i wyjątkowo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji z wykonanego zlecenia i szybkie dostarczenie przygotowanych tekstów. Dlatego w Strzelcach Opolskich jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Strzelcach Opolskich - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są ekspresowy czas stworzenia tłumaczenia, wysokie umiejętności tłumaczy, jak i atrakcyjne oferty cenowe. Realizujemy bogaty zakres usług, w tym przekłady w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam translacje są wykonywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu zapewniamy swoim kontrahentom szybkie oddanie tekstów – każdorazowo w ustalonym wcześniej czasie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się każdego lingwistycznego wyzwań. Obecnie nasze biuro przygotowuje translacje najróżniejszych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Z tego powodu mamy absolutną pewność, że wykonane przez nasze biuro tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Strzelce Opolskie to miasto, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W odróżnieniu od wielu konkurencyjnych biur u nas jest ona absolutnie bezpłatna. Kontaktując się z naszą firmą za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod podany numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Zwykłe przekłady rozliczamy biorąc pod uwagę ilość słów do przetłumaczenia w konkretnym tekście i to rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w nie więcej niż trzydzieści minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz przesłać nam tekst, który ma być tematem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dokładnie opisać Ci cały tryb pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy termin, w jakim jesteśmy w stanie oddać gotowe tłumaczenie. Kiedy potwierdzisz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najpełniej odda sens i istotę Twojego zlecenia) wykona tłumaczenie w czasie, który ustaliliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W określonym wcześniej czasie translacja pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, a także w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są przesyłane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdej translacji można dodatkowo zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść pełniej wpisywała się w cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro tłumaczeń to takie, które wie jak przygotowywać przekłady w stu procentach spełniające potrzeby klienta. Musi wzbudzać zaufanie dobrą jakością tekstów oraz brać pod uwagę elementy charakterystyczne dla konkretnego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i gwarantującym niezwykle szybką realizację zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą pieczołowitością i skupieniem na danym zleceniu. Dlatego bez problemu i w szybkim tempie wykonamy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, przekładając ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili wykonujemy w zasadzie “od ręki”. Robimy to nie dłużej niż sześćdziesiąt minut, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli potrzebujesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, wybierzemy osobę mającą pojęcie o danej dziedzinie, która pomoże w dokładniejszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy również w pełni płynne i atrakcyjne cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia rozmowy, jesteśmy w stanie także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego zespołu to osoby nie tylko o zaawansowanym stopniu zdolności lingwistycznych, ale także znające specyfikę konkretnego języka. Dlatego zapewniamy również możliwość dokonania przez nich edycji już przełożonych tekstów tak, aby dostosować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono pozwala na podejmowanie zleceń z wielu branż i przygotowywanie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających wysokiej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że teraz jesteśmy jednym wiodących biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tak wiele słów napisali na ten moment nasi tłumacze w ramach przygotowywania translacji pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i umożliwiać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail