Tłumaczenia
Strzelce Krajeńskie

Nasza firma składa się z doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Realizowane przez nas tłumaczenia są zawsze zgodne z treścią oryginału, wykonywane z określonym wcześniej terminem, a także w konkurencyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w skład naszych najmocniejszych stron, które możemy zaoferować klientom w w Strzelcach Krajeńskich.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Strzelcach Krajeńskich - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i niezwykle szybko przygotowujemy każdy przekład, dzięki niesamowitemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych tłumaczy. Wśród nich znajdują się osoby znakomicie znające się na przygotowywaniu najlepszych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, zatem naszym klientom oferujemy niezwykle krótkie terminy wykonania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy zwyczajne tłumaczenia pisemne, zawsze wykonujemy nasze zlecenia na czas, niezależnie od pory dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry ustalamy czas realizacji przekładów tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy może spodziewać się gotowego przekładu. Jeśli Strzelce Krajeńskie to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń, jak najszybciej napisz lub zadzwoń do nas.

Wśród naszych tłumaczy jest wiele osób posiadających ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszej grupy sprawia, że wykonujemy tłumaczenia w ponad pięćdziesięciu językach świata. Dzięki tak mocnym podstawom, podejmujemy się różnego typu zleceń i zawsze oddajemy klientowi dobrze wykonany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Klienci zwracają się do nas o wycenę przekładu danej treści za pomocą formularza widniejącego na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku zwyczajnego tłumaczenia, zawsze proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

To znaczy tekst, wymagający przetłumaczenia. Kiedy zobaczymy tekst, będziemy mogli go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można przesyłać także za pośrednictwem formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy w ten sposób o cenie tłumaczenia danego tekstu, jak i terminie, w którym nasz tłumacz może dostarczyć wykonany przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli klient zgodził się na warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zlecenia tłumacz, zabiera się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został ustalony jako termin dostarczenia zlecenia, wysyłamy klientowi gotowy przekład. Otrzymuje go każdorazowo zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane również pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to rodzaj zlecenia dodatkowego, jeśli kontrahent chciałby dostosować tekst do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wdrożyć konkretne modyfikacje w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy konkurencyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko wykonywane szybko i dokładnie, lecz także w odniesieniu do różnych części językowych będących w danej kulturze, jak również charakteru i kontekstu konkretnej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i profesjonalnie przygotowane tłumaczenia umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Wiernie przełożymy treści stron internetowych, a także e-maile, których tłumaczenie przekazujemy naszym kontrahentom w nie więcej niż sześćdziesiąt minut, aby zagwarantować im możliwość utrzymania płynności konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dojedzie w wyznaczoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym tłumaczeniem rozmowy telefonicznej, oferujemy również możliwość nagrywania, aby po zakończeniu konwersacji klient mógł wysłuchać jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby znające się na kulturze i specyfice rozmaitych państw, dlatego doskonale skorygują różnego typu teksty, aby były bardziej wiarygodne pod względem językowym. Co więcej, każdy tekst możemy dopasować do danej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy zasilają nasz zespół i codziennie wykonują świetne jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory skorzystały z pomocy biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – ukazuje zapotrzebowanie na dobre jakościowo przekłady rozmaitego typu treści, dlatego wciąż rozwijamy się i poszerzamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można znaleźć w zleceniach zrealizowanych przez naszych pracowników.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail