Tłumaczenia
Staszów

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem wysokiej jakości translacji. Naszym klientom przebywającym w Staszowie dostarczamy także dokładne i skrupulatne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia zrealizowane przez naszych tłumaczy powstają ekspresowo i terminowo.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Staszowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient wyszuka opcję dostosowaną do swoich wymagań. Wykonujemy m.in. idealne jakościowo tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji, jest nie tylko ekspresowa realizacja zleceń, ale również atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te potrzebujące profesjonalnych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednak faktu, że Dogadamycie oferuje także niezwykle szybką, można powiedzieć, ekspresową, formę wykonywania zleceń. Jest to możliwe dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą doświadczonych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, mieści się w innej tematyce i dziedzinie, przez co do zleceń zawsze wybierane są osoby najdokładniej znające się na wybranych kwestiach. W ten sposób klient zyskuje pewność, że oddana treść będzie zgodna z charakterem i sensem oryginału. Specjalność naszego biura to przede wszystkim precyzyjne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Staszów to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start oferujemy bezpłatną wycenę każdego zlecenia. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z informacją o cenie oraz terminie zrealizowania tłumaczenia otrzymasz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeśli wolisz porozmawiać, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Jeżeli chodzi o klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci atrakcyjną cenowo opcję rozliczenia na podstawie ilości wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej ocenić czas potrzebny na zrealizowanie przekładu oraz wycenić pracę, niezbędny jest nam tekst, będący tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz dostarczyć nam pliki w wielu rozmaitych formatach, jak również załączyć kilka uwag w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj pół godziny na wiadomość o wycenie, jak również o czasie, w jakim przekład zostanie wykonany. Jeżeli kwota i termin będą Ci odpowiadały, nasi tłumacze szybko zabiorą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zadania delegowana jest osoba, która posiada najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dostarczymy je mailowo, jak również opublikujemy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmujemy się wszystkich zadań. Dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość translacji tekstów w aż 50 różnych językach, mamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po całkowicie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz przekładu treści dowolnej strony internetowej? A może chcesz bezzwłocznie przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi translatorzy dadzą sobie radę ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila otrzymasz już maksymalnie godzinę po przesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, w jakim miejscu i terminie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie idealną osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybraną lokalizację, opisz temat spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza mającego doświadczenie w danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To bardzo szybka, tania i prosta forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w korzystnej cenie! Każdą rozmowę można również nagrać na życzenie klienta, aby potem mógł on ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym wypadku mamy na myśli edycję tekstów pod kątem specyfiki danego kraju czy regionu. Wykonuje ją nasz doświadczony native speaker, który doskonale orientuje się w aspektach lingwistycznych konkretnej kultury. Jeśli chcesz dopasować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – również jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu profesjonalnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów podjęło decyzję o stałej współpracy z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba nieustannie rośnie!

25 000

zleceń – tyle perfekcyjnie wykonanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, lingwistyczne bariery.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyli na ten moment nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, doskonale przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail