Tłumaczenia
Starogard Gdański

Skuteczne tłumaczenie wymaga postawienia na tłumacza znającego się na swoim fachu. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe tworzone dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników, którzy trzymają pieczę nad tym, aby wychodzące od nas treści cechowała zawsze najlepsza jakość. Wykonujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy szybką realizację i darmową wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Starogardzie Gdańskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wykonujemy wiele zróżnicowanych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające ogromnej wiedzy i profesjonalizmu), jak i wszelkiego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, zyskujesz pewność, że zostanie idealnie przygotowane i dostarczone we wcześniej ustalonym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób mieszkających w Starogardzie Gdańskim.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst wykonujemy niesamowicie szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw jest fakt, że nasze tłumaczenia są zawsze najlepszej jakości – i to niezależnie od krótkiego czasu realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy bogatych w doświadczenie w wykonywaniu najrozmaitszego rodzaju tekstów. Z tego powodu, również tłumaczenia przysięgłe tworzone przez nasz zespół są przekazywane klientom w ekspresowym tempie.

Wykwalifikowani pracownicy to podstawa sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa. Aby zapewnić naszym klientom pomoc w opracowaniu niemal każdego tłumaczenia, oferujemy przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem spełniają oczekiwania i wymagania zleceniodawców. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Starogardzie Gdańskim!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasza firma nie nalicza opłat za wycenę zleceń. Jest to całkowicie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi klientami, którzy po otrzymaniu wyceny mają świadomość, za co płacą i ile wynosi dokładna kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku zwyczajnych tłumaczeń, zawsze proponujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co stanowi dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz widoczny na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby wycena przebiegała niezwłocznie i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Podobnie jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać również dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, jak szybko będzie przez nas zrealizowane oraz jaka jest jego cena. Kiedy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny punkt to po prostu praca naszego doświadczonego tłumacza. Do wszystkich zleceń wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z określoną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to otrzymanie gotowego przekładu. U nas możesz być pewien, że oddamy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym klientom również pocztą tradycyjną – docierają do nich maksymalnie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst potrzebuje korekty, zapewnimy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekłady naszych wykwalifikowanych tłumaczy są zawsze tekstami na najwyższym poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co trzeba zawrzeć w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Całość w korzystnej cenie i zawsze w zgodzie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również tymi tekstami, które wymagają od tłumacza znacznie więcej niż jedynie znajomości języka. Do realizacji przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje przydzielona osoba, która wykona tekst zarówno bezbłędnie i profesjonalnie, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą witryną, a także prędko przetłumaczą na dany język treść wszelkiego rodzaju maili. Gotowe, przełożone maile wysyłamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, dotrze w określone przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest bardzo szybkie i zawsze niezawodne. W razie potrzeby, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Z tego powodu pośród naszych usług znajduje się także korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności opierają się tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na użycie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, powierzając nam następne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Zawsze wybierano nas za profesjonalizm, sprawny kontakt i wysoką jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom nieustannie realizujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, umożliwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail