Tłumaczenia
Starachowice

Idealne tłumaczenie zależy od postawienia na tłumacza mającego pojęcie o swoim zawodzie. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo oferuje tłumaczenia przysięgłe przygotowywane w oparciu o bogate doświadczenie naszych tłumaczy, którzy trzymają pieczę nad tym, aby wychodzące od nas treści cechowała zawsze najwyższa jakość. Tworzymy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy szybką realizację i darmową wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Starachowicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy mnóstwo najrozmaitszych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i profesjonalizmu), jak i wszelkiego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, gwarantujesz sobie pewność, że zostanie dobrze wykonane i oddane we wcześniej ustalonym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Starachowicach.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty tworzymy niesamowicie szybko. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem wysokiej jakości – i to bez względu na szybki termin realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy bogatych w doświadczenie w wykonywaniu rozmaitego rodzaju tekstów. Z tego powodu, także tłumaczenia przysięgłe przygotowywane przez nasz zespół są przekazywane klientom ekspresowo.

Doświadczeni pracownicy to fundament sprawnie działającej firmy. Aby zapewnić naszym klientom pomoc w zrealizowaniu w zasadzie każdego tłumaczenia, możemy zaoferować tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że wykonywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem zadowalają zleceniodawców. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Starachowicach!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to całkowicie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi klientami, którzy dzięki otrzymaniu wyceny mają świadomość, za co płacą i jaka jest całkowita kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, każdorazowo oferujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co tworzy uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena przebiegała szybko i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który mamy przetłumaczyć. Podobnie jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać też dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas zrealizowane oraz jaka jest jego cena. Gdy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego wykwalifikowanego tłumacza. Do każdego zlecenia wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z określoną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to otrzymanie ukończonego przekładu. U nas masz pewność, że dostarczymy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym kontrahentom również pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst potrzebuje korekty, zaoferujemy Ci usługi naszego wysoko wykwalifikowanego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych kompetentnych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co trzeba zawrzeć w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze w zgodzie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza znacznie więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, zawsze zostaje przydzielona osoba, która wykona tekst zarówno bezbłędnie i fachowo, jak i bardzo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą stroną internetową, jak również prędko przełożą na dany język treść najróżniejszego typu maili. Wykonane, przetłumaczone maile wysyłamy klientom w nie więcej niż 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, przyjedzie w wybrane przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest bardzo sprawne i każdorazowo niezawodne. W razie potrzeby, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Dlatego pośród naszych usług widoczna jest także korekta przygotowywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności znajdują swe korzenie zarówno na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych doświadczonych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na wykorzystanie naszych tłumaczeń. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj, zlecając następne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Każdorazowo stawiano na nas za profesjonalizm, szybki kontakt i wysoką jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom wciąż kontynuujemy swoją misję i mamy możliwość burzyć kolejne komunikacyjne granice, umożliwiając ludziom sprawne i szybkie kontaktowanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail