Tłumaczenia
Środa Wielkopolska

Dogadamycie gwarantuje wszystkim klientom mieszkającym w Środzie Wielkopolskiej tłumaczenia różnego typu dokumentów – także tych wymagających dużego profesjonalizmu i dbałości o każdy szczegół. Dlatego nasze tłumaczenia przysięgłe dostarczamy w krótkim czasie, po niskiej cenie i z opcją przygotowania ich w wielu różnych językach. Do wszystkich zleceń przystępujemy z odpowiednią skrupulatnością i uwagą.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Środzie Wielkopolskiej - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Znakomita jakość przekładów, natychmiastowa realizacja oraz niskie stawki – wszystko to sprawia, że bez obaw możesz powierzyć nam tłumaczenia pisemne, biznesowe czy przysięgłe. Jeżeli Środa Wielkopolska to miasto, w którym szukasz profesjonalistów - koniecznie poznaj naszą ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Prawidłowo wykonane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza bezbłędności, znakomitych umiejętności oraz wysokiego zaangażowania. Dlatego każda z zatrudnianych przez nas osób wykazuje właśnie takie cechy.

Staranna selekcja tłumaczy i wybór doświadczonego zespołu, umożliwia nam realizację wysokiej jakości przekładów w ponad 50 różnych językach. Nasze tłumaczenia znajdują uznanie wśród wielu klientów, którzy chętnie powracają do naszego biura z nowymi zleceniami. Poza wysokim zaangażowaniem pracowników, cechujemy się również bogatą ofertą, dzięki czemu realizujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i biznesowe. Nasze zalety to wysoka jakość oraz gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które świadczą tłumaczenia w Środzie Wielkopolskiej. Więcej informacji znajdziesz oczywiście na tej stronie internetowej.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każde zlecenie wycenimy dla Ciebie zupełnie bezpłatnie i ekspresowo (w niespełna 15 minut!). Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość przy pomocy formularza umieszczonego na stronie lub zadzwonisz na nasz numer. Jeśli zlecasz tłumaczenie tzw. „standardowe”, zaproponujemy Ci wycenę na podstawie ilości słów umieszczonych w danym tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki temu będziemy mogli trafnie i błyskawicznie wycenić przekład. Najlepiej zrobić to za pomocą znajdującego się na tej witrynie formularza, w którym możesz także umieścić kilka wskazówek lub dodatkowych informacji.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po kontakcie z naszym biurem otrzymasz zarówno cenę za realizację całego zlecenia, jak i informację o czasie, w którym nasi specjaliści mogą je dla Ciebie wykonać. Po zaakceptowaniu warunków, niezwłocznie przystąpimy do realizacji zlecenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego zadania wybieramy osobę, której kwalifikacje sprawdzą się najlepiej podczas pracy z danym tekstem. Nasi tłumacze posiadają określone specjalizacje, dlatego wielu z nich zajmuje się tylko określonymi rodzajami dokumentów, dzięki czemu nieustannie podnoszą własne umiejętności i gwarantują dokładność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy zlecenie zostanie w całości wykonane, w umówionym terminie otrzymasz od nas końcowy plik z tłumaczeniem. Oprócz tego, zostanie on umieszczony w Twoim Panelu Użytkownika, zaś osoby, które zleciły nam tłumaczenia przysięgłe, dostaną ten sam dokument również pocztą tradycyjną. Jeśli tekst będzie wymagał dodatkowej korekty, zaproponujemy Ci usługi naszego native speakera, który skoryguje każdy tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst wycenimy za darmo, zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy, wykonamy szybkie i jednocześnie świetnej jakości tłumaczenie. Z nami nie musisz się martwić, że przekład będzie niekompletny, lub nie uwzględni znaczących niuansów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół realizuje różnego typu przekłady, również te wymagające fachowego podejścia. Skrupulatnie zajmiemy się każdym artykułem naukowym, dokumentem sądowym lub świadectwem.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Oferujemy możliwość szybkiego przetłumaczenia maili (do 60 minut), w ten sposób będziesz mógł szybko udzielić oczekiwanej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności komunikacji. Nasi profesjonaliści tłumaczą także różnego rodzaju serwisy internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, dobierzemy dla Ciebie tłumacza, który orientuje się w danym temacie i w wybranym dniu przyjedzie w określoną przez Ciebie lokalizację. Zapewniamy tłumaczenia ustne konsekutywne oraz symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych unikalnych usług, która jest oferowana w błyskawicznym czasie realizacji i atrakcyjnej cenie. Każda konwersacja może być nagrana i udostępniona w Panelu Klienta, istnieje możliwość jej wielokrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W sytuacji, gdy tłumacz nie sprosta zadaniu, niedostatecznie uwzględniając kontekst czy niuanse językowe znajdujące się w tekście, możemy zaoferować pomoc profesjonalnego native speakera. Dokona on bezbłędnej korekty istniejącego tekstu, ponieważ zna nie tylko dany język, ale również bezbłędnie orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, niejednokrotnie wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

zapewniamy klientom najwyższy standard realizowanych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset profesjonalnych i kompetentnych tłumaczy oraz native speakerów.

300

to liczba użytkowników, którzy skorzystali z usług Dogadamycie. Te osoby bardzo często korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie polecając nas swoim bliskim.

25 000

liczba wykonanych tłumaczeń pokazuje, jak wielkim zaufaniem darzą nas osoby zlecające nam przekład tekstów.

70 000 000

czyli słowa, które do dziś wystukali na klawiaturach nasi pracownicy w przypadku wszystkich zleceń pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail